Samsung/32UJ59/31,5"/VA/4K UHD/60Hz/4ms/Gray/2R LU32J590UQPXEN
Doprava zdarma
Energetický štítok stiahnete tu: https://www.samsung.com/global/ecodesign_energy Vďaka 4x pixelom Full HD ponúka 31,5" UJ59 viac miesta na obrazovke a úžasne životne podobné UHD obrazy. To znamená,…
Na sklade 10+ ks
Tento produkt si práve pozerá 14 zákazníkov.
Energetický štítok stiahnete tu: https://www.samsung.com/global/ecodesign_energy
Vďaka 4x pixelom Full HD ponúka 31,5" UJ59 viac miesta na obrazovke a úžasne životne podobné UHD obrazy. To znamená, že môžete prezerať dokumenty a webové stránky s menším posunom, pracovať pohodlnejšie s viacerými oknámi a panelmi nástrojov a vychutnávať si fotografie, videa a hry v úžasnej kvalite 4K.
DISPLAY
Veľkosť obrazovky: 32"
Veľkosť obrazovky v cm: 80,1 cm
Zakrivenie obrazovky: Nie
Atívna veľkosť displeja v mm: 698,4 x 392,85 mm
Pomer strán: 16:9
Typ panela: VA
Jas (typický): 270 cd/m2
Jas (minimálny): 225 cd/m2
Kontrast (statický): 3,000:1 (Typ)
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Reakcia: 4 ms
Pozorovacie uhly: 178°(H)/178°(V)
Počet farieb: 1,07BM
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
FUNKCIE
Black Equalizer: NIE
Eco Saving Plus: ANO
Eye Saver Mode: ANO
Flicker Free: ANO
Game Mode Color: ANO
Screen Size Optimizer: NIE
FreeSync: ANO
Quantum Dot Color: NIE
Funkcia Easy Setting Box: ANO
Refresh Rate Optimizor: NIE
Custom Key: NIE
Super Arena Gaming UX: NIE
Sound Interactive LED Lighting: NIE
ROZHRANIA
Bezdrôtový display: NIE
Display Port: 1.2
HDMI: 2
Slúchadlá vstup: 1
PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
Teplota: 10~40 °C
DESIGN
Farba: Tmavo modro-šedá
Typ stojana: Jednoduchý
Náklon: -2(±2°) ~ 15°(±2°)
HAS (Stojan s nastaviteľnou výškou): NIE
Montáž na stenu: 100.0 x 100.0 mm
Otočenie na výšku: NIE
Otáčanie: NIE
ECO
Trieda energetickej účinnosti:G
ENERGETICKÁ NÁROČNOSŤ
Napájanie: AC 100~240V
Maximálna spotreba energie: 59 W
Typická spotreba energie: 37 W
Spotreba energie (DPMS): 0,3 W
Spotreba energie (Off Mode): 0,3 W
Ročná spotreba energie: 54 kWh/ročne
Typ:Externý adaptér
ROZMERY
Rozmery s podstavcom (ŠxVxH): 729,5 x 534,5 x 250,5 mm
Rozmery bez podstavca (ŠxVxH): 729,5 x 427,8 x 56,4 mm
Rozmery balenia (ŠxVxH): 792,0 x 157,0 x 491,0 mm
HMOTNOSŤ
Hmotnosť s podstavcom: 8,4 Kg
Hmotnosť bez podstavca: 5,5 Kg
Hmotnosť balenia: 8,4 Kg
OBSAH BALENIA
Napájací kábel: 1
HDMI kábel: 1
Instalačné CD: 1
Stručný návod na obsluhu: 1
Kód:
Číslo dielu:
LU32J590UQPXEN
EAN:
Produkt:
Monitory
Značka:
SAMSUNG
Záruka:
24 mesiacov
DP počet:
1
Farebná hĺbka:
1,07 miliardy
Hmotnosť (kg):
1,09
Rozmer VESA uchytenie:
100 x 100 mm
Počet pixelov na výšku:
1080
Uhlopriečka presná ("):
15,6
Pozorovací uhol ver./ hôr.:
178/178
Počet pixelov na šírku:
Záruka:
2 Roky
Jas (cd/m2) - presný:
250
Jas (cd/m2) - rozsah:
Uhlopriečka:
30" - 32"
Kontrast (statický):
Rozmery (ŠxVxH mm):
357,9 x 224,78 x 11,5
Spotreba energie (W):
37
Rozlíšenie (šxv):
3840x2160 (Ultra HD, 4K)
Doba odozvy (ms):
4
Rozlíšenie - štandard:
4K
Obnovovacia frekvencia (Hz):
60
Konektor DisplayPort:
Áno
Montáž na stenu:
Áno
VESA štandard:
FreeSync:
Konektor HDMI:
Spôsob použitia:
Domáce/Kancelárske
Zdroj:
Externé
Trieda energetickej účinnosti:
G
Typ obrazovky:
LCD VA/PVA/MVA
Model:
MB16AWP
Konektor USB:
Nie
Konektor DVI:
Nie
Výškovo nastaviteľný stojan:
Konektor USB-C:
Pivot:
Konektor SCART:
Prehnutý monitor:
Repro:
Komponentné video:
Webkamera:
FreeSync 2:
Dotyková obrazovka:
Kompozitné video:
Konektor 15 Pin D-Sub: