AOC Gaming/CQ32G4VE/31,5"/VA/QHD/180Hz/1ms/Black/3R CQ32G4VE
Doprava zdarma
Novinka
Užite si obľúbené herné tituly s týmto prehnutým monitorom AOC s kvalitným QHD rozlišením, plynulý obraz predvedie VA panel s obnovovacou frekvenciou až 180 Hz a nízkou dobou odozvy 1 ms GtG –…
Na sklade 1+ ks
Tento produkt si práve pozerá 11 zákazníkov.
Užite si obľúbené herné tituly s týmto prehnutým monitorom AOC s kvalitným QHD rozlišením, plynulý obraz predvedie VA panel s obnovovacou frekvenciou až 180 Hz a nízkou dobou odozvy 1 ms GtG – výsledkom je velkolepá grafika a bohaté farby – bezkonkurenčný herný zážitok.
* nízke vstupné zpožďovanie (Low Input Lag)
* Technológia Adaptive-Sync, Low Blue Light Mode, Flicker Free, HDR 10
* vhodné pre konzolové hranie
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palca]: 31,5"
Tvar monitora: prehnutý 1500R
Typ panela: VA
Rozlíšenie: 2560 x 1440 QHD
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3500:1
Reakcia [ms]: 0,5 (MPRT)/1 (GtG)
Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet farieb: 16,7 mil.
Stojan:
*Tilt Angle (Front / Back) -3° ±2° / 21° ±2°
*odnímateľný stojan
Podpora herných funkcií:
* herný štýl: MMORPG, akcie, RTS, Racing, FPS(eSports)
* herný režim: RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off
Montáž na stenu: VESA mount 100 mm
Zabezpečenie: bezpečnostný slot Kensington
Konektory:
* 2 x HDMI 2.0
* 1 x DisplayPort 1.4
* výstup na sluchátka (3,5 mm)
Napájanie: interné
Spotreba [W]: 35 typická
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, mm): 709,4 x 523,8 x 265,3
Rozmery (bez stojana, mm): 709,4 x 425,2 x 96,6
Hmotnosť [kg]: 7,31/6,24
Energetický štítok EÚ: (trieda F)
Obsah balenia:
*monitor so stojanom
*1x kábel HDMI
*1x kábel DisplayPort
*1x napájací kábel
*stručný návod na obsluhu
Záruka: 36 mes.
Kód:
Číslo dielu:
CQ32G4VE
EAN:
Produkt:
Monitory
Značka:
AOC
Záruka:
24 mesiacov
Uhlopriečka presná ("):
15,6
Uhlopriečka:
30" - 32"
Výkon repro (W):
40 W