Kancelária

HP Smart Tank 675 All - in – One

Farebná multifunkcia série Smart Tank 670 má všetko v jednom, čo potrebujete pre jednoduchú a pohodlnú tlač s mobilnou konektivitou. Obsahuje snímač upozornenia na nedostatok atramentu, ktorý vďaka veľkoobjemovým zásobníkom vydrží veľmi dlho. Okrem toho hneď v balení získate atrament na približne 3 roky tlač pri bežnom používaní. Ďalším plusom, ktorý prispieva k veľmi dobrej efektivite a šetreniu je podpora automatickej obojstrannej tlače .Táto univerzálna tlačiareň typu All-in-One tlačí farebne a vhodná je do domácnosti, ale aj do malej domácej kancelárie, kancelárie živnostníka a pre pracovný Home Office.


Stručná charakteristika

Technológia tlače: atramentová farebná
Použitie firma/ domácnosť : domácnosť, Home Office, malá firma

Mobilná konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/ HP ePrint/ Mopria
Funkcie tlačiareň/ multifunkcia: multifunkcia - tlač/ kopírovanie/ skenovanie
Maximálny formát tlače: A4
Automatická obojstranná tlač: áno
Displej: áno


Rozmery a hmotnosť

Šírka: 428 mm
Hĺbka: 364 mm
Výška: 199 mm
Hmotnosť: 6, 38 kg


Moderný dizajn

Celá séria Smart Tank má príjemný, moderný dizajn s hranatejším stredom tela a mierne zaoblenými hranami v hornej a spodnej časti zariadenia. Plochý skener sa ukrýva pod vrchným krytom. V prednej hornej časti sa nachádza niekoľko ovládacích tlačidiel a minimalistický 1-riadkový informačný displej.  Vstup a výstup papiera je umiestený v spodnej časti zariadenia. Stredná časť je vyhradená pre zásobník pre čierny atrament na ľavej strane a tri samostatné nádržky pre farebné pravej strane. V strede sa nachádza logo výrobcu. Na zadnej časti sa nachádza konektor na zapojenie do elektrickej siete a USB port pre prepojenie s PC alebo notebookom. Multifunkcia má moderný dizajn v trojfarebnom prevedení bielej, tmavo sivej a oceľovej modrej. Spracovanie je kvalitné a plasty sú dostatočne pevné. Aj tento model je vyrobený z recyklovateľných častí.

 

              

 


Funkcie všetko v jednom 

Univerzálna tlačiareň HP Smart Tank 675 zastrešuje tri plnohodnotné funkcie pre farebnú tlač, kopírovanie a skenovanie. Všetky tieto funkcie spolu s automatickou obojstrannou tlačou sú v jednom kompaktnom zariadení s ergonomickým dizajnom. Ovládanie je pohodlné  pomocou niekoľkých ovládacích tlačidiel alebo cez aplikáciu HP Smart v mobilnom zariadení. Tlačiareň podporuje pripojenie pomocou Wi-Fi s funkciou samoopravy a samozrejme aj tlač z mobilných zariadení. Využívať môžete pripojenie cez rozhranie Bluetooth, Apple AirPrint alebo Google Cloud Print.

 

 

Rýchlosť a kvalita tlače

Multifunkcia tlači atramentovou technológiou v čiernobielom aj farebnom režime v rozlíšení tlače 4 800 x 1 200 Dpi. Maximálny formát tlače je A4. rozlíšenie skenera je 600 x 1 200 Dpi. Za minútu vytlačí 12 strán A4 čiernobiele alebo 7 strán farebne. Kapacita vstupného zásobníka je 150 listov a výstupná 100 listov. Odporúčane mesačné vyťaženie je 800 strán a maximálne mesačné zaťaženie je 3 000 strán tlače. Kvalita tlače je na veľmi dobrej úrovni a pre potreby v domácnosti alebo pre Home Office zvládne tlačiareň všetky tlačové úlohy s dokumentmi spoľahlivo.

 

Plusy tlačiarne

- kvalitné továrenské spracovanie
- multifunkčnosť 3 v 1
- Wi-Fi, Bluetooth 
- podpora tlače z mobilných zariadení
- podpora aplikácie Smart HP
- automatická obojstranná tlač (duplex)
- tankový zásobník atramentov
- v balení 5 x atramentové náplne (3 x farebná, 2 x čierna)
- nízke prevádzkové náklady


Mínusy tlačiarne

- neobsahuje automatický podávač dokumentov (ADF)

 

Náplne do tlačiarne

Plusom tejto multifunkcie je tankový zásobník atramentu so štyrmi samostatnými nádržkami pre čierny a farebné atramenty (systém CMYK). Balenie obsahuje  2 atramentové fľaštičky 135 ml s označením atrament čierny HP GT51XL (Black) a fľaštičky: 1 x  75 ml atrament azúrový HP GT52 (Cyan), žltý HP GT52 (Yellow) a purpurový HP GT52 (Magenta). Vyťaženosť náplní je 6 000 strán tlače s 5 % pokrytím pre čierny atrament a 3 000 strán tlače pre a farebné atramenty. Výhodou je, že do tankového zásobníka je možné dolievať atrament.


Zhodnotenie

Ak hľadáte univerzálne zariadenie pre tlač, kopírovanie a skenovanie v peknom modernom dizajne a v kompaktnej  veľkosti do domácnosti je model HP Smart Tank 675 A-i-O jedným z kandidátov na trhu. Ponúka bezdrôtovú konektivitu, jednoduché ovládanie a kvalitnú tlač v nízkej cenovej réžii. Nechýba automatická obojstranná tlač a plusom je tankový zásobník atramentov s možnosťou dolievania. Menším mínusom je iba 1-riadkový informačný displej a trochu menšia kapacita vstupného zásobníka papiera.