Čist. roztok, na zaschnuté InkJet trysky, 20 ml, LOGO


Účinný roztok určený na prečistenie zaschnutých trysiek tlačových cartridgí atramentových tlačiarni. Roztok odporúčame používať v prípade, že pre uvoľnenie usadenín nepomáha režim ˝čistenie˝ uvedený v návode výrobcu tlačiarne.

Tento výrobok nie je považovaný za chemický prostriedok podľa Zákona 157/1998 Sb. O chemických látkach a prípravkoch. Pri postriekaní je nutné miesto umyť vodou a ošetriť bežným regeneračným krémom.


Návod na použitie:

1. Vyberte tlačovú hlavu z tlačiarne. Položte ju tryskami smerom nahor.

2. Kvapkadlo odstrihnite cca. 2-3 mm od horného okraja a na dosku s tryskami kvapnite niekoľko kvapiek roztoku tak, aby boli roztokom zaliate všetky trysky.

3. Dobu aplikácie voľte od 10 min. až po dobu 4 hodín v závislosti na stupni zaschnutia trysiek. Po aplikácii omyte roztok prúdom teplej vody a tlačovú hlavu dôkladne osušte.

4. Vložte tlačovú hlavu späť do tlačiarne a vytlačte čiernu stránku. Zo začiatku svetlý odtieň čiernej a rozpíjajúcu sa tlač sa behom vytlačenia tejto stránky zmení na štandardný. Spravidla stačí vytlačiť cca. 10 cm vysoký čierny pruh šírky A4 k tomu, aby sa odstránil narušený atrament z okolia trysiek a obnovila sa štandardná kvalita tlače. Pri ďalších aplikáciách je nutné vytlačiť podľa potreby čiernu väčšiu plochu.

5. Pokiaľ sa nerozpísali všetky trysky, opakujte celý postup znovu (pokiaľ je to nutné aj viackrát).

Dostupnosť: Ext. Sklad
10,91 € s DPH 9,09 € bez DPH

Kód:

PCIRK020XL

Číslo dielu:

73308

EAN:

8590274733084

Záruka: 24 mesiacov

Infolinka (PO-PI: 8:00-16:00)
Používaním stránok prevádzkovateľa Soft-Tech, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.