Tonery a náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Kancelária a škola
IT a Elektronika
Akcie a zľavy

HP OfficeJet Pro 9110b

Atramentová tlačiareň HP OfficeJet Pro 9110b bezproblémovo zapadne do vášho každodenného pracovného prostredia, aby ste a využili všetky jej kvality. Tento inteligentný model je dokonalým spoločníkom. Zásobník má kapacitu 250 listov papiera. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu, dotykovej obrazovke a podpore mobilnej tlače je táto tlačiareň ideálna na správu súborov a tlač profesionálnych farebných prezentácií v zdieľaných pracovných priestoroch doma a v malej kancelárii.

 

Stručná charakteristika zariadenia

Technológia tlače: atramentová farebná tlač

Použitie firma/ domácnosť : malá pracovná skupina, domácnosť, Home Office

Rozhranie tlačiarne: USB/ LAN/ Wi-Fi/ Bluetooth/ USB Host

Mobilná konektivita: AirPrint/ Mopria/ HP Roam/ Wi-Fi Direct

Funkcie tlačiareň/ multifunkcia: multifunkcia - tlač

Maximálny formát tlače: A4

Automatická obojstranná tlač: áno

Displej: áno

 

Rozmery a hmotnosť zariadenia

Šírka: 439 mm

Hĺbka: 343 mm

Výška: 196 mm

Hmotnosť: 6,15 kg

 

Štýlový dizajn

Zariadenie má kompaktnú veľkosť a veľmi príjemný, štýlový dizajn. S minimom prvkov a čistými líniami, ostrými hranami v bielo sivom prevedené vyzerá skvele. Pre ovládanie v tlačiarni integrovaný náklapací dotykový displej a jediné tlačidlo na hornej strane pre zapnutie. Čelná strana má minimalistický čistý štýl s logom výrobcu uprostred. V spodnej časti zariadenia je umiestený vstupný zásobník papiera a nad ním výstupný priestor pre výtlačky. Konektory pre zapojenie do elektrickej siete, LAN siete a pre USB káble sú na zadnej strane. Nesmieme ešte zabudnúť na port pre hostiteľské USB, ktorá je na ľavej bočnej strane. Továrenské spracovanie je kvalitné a plasty sú pevné. Čo sa týka dizajnu a spracovania je tento model mimoriadne vydarený.

 

zdroj foto: HP

Smart funkcie

Vysoko výkonný model OfficeJet Pro 9110b je ideálny pre každodenné tlačové úlohy. Ponúka vysokú rýchlosť tlače s výstupom prvej strany (čiernobiele) už za 12 sekúnd a automatickú obojstrannú tlač (duplex je tiež štandardom, čo pomáha ušetriť až 50 % nákladov na papier). Táto praktická farebná tlačiareň HP má zásobník na 250 listov papiera, takže si udržíte pracovnú efektivitu bez strát častého dopĺňania médií. Pohodlné ovládanie vám zaručí dotykový displej s uhlopriečkou 2,7“ (6,86 cm) pre jednoduchú navigáciu v ponuke. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu Wi-Fi a Bluetooth ponúka táto tlačiareň ideálne riešenia. Zdieľajte svoje dokumenty prostredníctvom e-mailu, Cloudu, Dropboxu alebo Disku Google a užívajte si jednoduché a pohodlné ovládanie. Tlačiareň HP OfficeJet Pro 9110b je kompatibilná s mobilnou tlačou a uľahčuje prácu pomocou smartfónu. Táto tlačiareň s certifikáciou Mopria podporuje aj Apple AirPrint a aplikáciu HP Smart. Vďaka samoopravnej Wi-Fi nepocítite prerušenie bezdrôtovej siete. tento model má podporu bezpečnostných funkcii HP Wolf Pro Security.

Rýchlosť a kvalita tlače zariadenia

Atramentová tlačiareň HP  OfficeJet Pro 9110b je vybavená vstupným zásobníkom na 250 listov, ktorý zaisťuje, že pracovné tempo tlače nebude prerušované. Výstup až 22 čiernobielych strán za minútu uľahčuje tlačové úlohy a výkonný 1,2 GHz procesor vytlačí prvú stranu už za 12 sekúnd. Pre farebnú tlač môžete rátať s rýchlosťou 18 strán za minútu. Rozlíšenie farebnej tlače  je  4 800 x 1 200 Dpi a rozlíšenie  v monokratickom režime je 1 200 x 1 200 Dpi. Maximálne pracovné vyťaženie je 25 000 strán tlače a odporúčaný pracovný cyklus je 1 500 strán za mesiac.

 

Plusy tlačiarne

- moderný, štýlový dizajn

- kvalita a rýchlosť tlače

- smart funkcie a podpora tlače z mobilných zariadení

- bohatá konektivita

- zásobník papiera s dobrou kapacitou

- jednoduché ovládanie pomocou dotykového displeja

- automatická obojstranná tlač

- rýchlosť a kvalita tlače

- farebná tlač s nízkymi nákladmi

- samoopravná Wi-Fi

 

Mínusy tlačiarne

- jednoúčelová tlačiareň

 

Náplne do tlačiarne

Do tejto tlačiarne idú 4 samostatné farebné kazety systém CMYK. V balení nájdete dostatok atramentu, aby ste mohli začať pracovať s prvými 800 stranami v čiernej farbe a 420 stranami vo farbe (azúrová, purpurová a žltá). Všetky 4 kazety je možné vymeniť nezávisle, aby sa predišlo plytvaniu nepoužitým atramentom. Náhradné atramentové kazety sú k dispozícii s kapacitou 1 450 čiernobielych a 800 farebných strán, aby vám medzi cyklami doplňovania vydržali ešte dlhšie.

Typ podporovaných médií

Obyčajný papier, fotopapiere HP, matný brožúrový alebo profesionálny papier HP, matný prezentačný papier HP, lesklý brožúrový alebo profesionálny papier HP, iné fotopapiere pre atramentové tlačiarne, iné matné papiere pre atramentové tlačiarne, iné lesklé papiere pre atramentové tlačiarne, hrubý obyčajný papier, ľahký alebo recyklovaný obyčajný papier, brožúrový papier HP s trojnásobným skladaním, lesklý papier

Zhodnotenie

Táto atramentová tlačiareň zaujme nielen svojím príjemným dizajnom, ale aj funkciami pre efektívnu a spoľahlivú tlač. Rýchlo ovládanie na dotykovom displeji a bohatá konektivita sú jej neoceniteľnými plusmi. Kompaktné rozmery ju radia medzi praktické zariadenia, ktoré môžete umiestniť kamkoľvek do pracovného priestoru. Model HP OfficeJet Pro 9110b sa navyše vyrába s použitím najmenej 40 % recyklovaných materiálov a všetky použité kazety je možné bezplatne recyklovať prostredníctvom programu HP Planet Partners.