Kancelária

Niimbot štítkovač pod vianočný stromček

Máte vo veciach chaos a potrebujete to nejako sprehľadniť? Hľadáte zaujímavý darček pod stromček? Je čas na organizáciu a správne označenie všetkých položiek. Darmo ich budete mať pekne a úhľadne uložené, ak si nepamätáte, čo tam je. V organizačnom procese vám veľmi dobre pomôžu štítkovače. Tlačiarne etikiet alebo inak aj štítkovače slúžia na tlač etikiet na rôzne účely.

 

- usporiadanie a označovanie súborov, priečinkov a dokumentov

- vytváranie adresných štítkov na obálky a balíky

- tlač štítkov s čiarovými kódmi pre riadenie zásob

- výroba produktových štítkov pre maloobchod alebo výrobu

- výroba značiek a identifikačných štítkov pre rôzne predmety

- označovanie drobných predmetov v domácnosti

 

Tieto tlačiarne sú všestrannými nástrojmi, ktoré možno použiť v kanceláriách, skladoch, maloobchodných priestoroch alebo doma pre širokú škálu potrieb v oblasti označovania. Za dostupnú cenu sme objavili kompaktné štítkovače Niimbot.

 

Niimbot je popredným poskytovateľom služieb tlačiarní štítkov a inteligentných identifikačných riešení v Číne. Ponúkajú celý rad produktov a služieb vrátane prenosných tlačiarní štítkov a spotrebného materiálu. Cieľom spoločnosti Niimbot je poskytnúť podnikovým používateľom inteligentnú, efektívnu a pohodlnú platformu tlačových služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2012 a v Ázii je známa aj pod značkou „Jing Chen (JC)“.

Niimbot D101

Niimbot D101 je tlačiareň etikiet, ktorá bola znova uvedená na trh v roku 2021. Je určená na tlač etikiet so šírkou 15mm - 25mm. Navyše s jednoduchým oddeľovačom dokáže D101 tlačiť aj štítky zo série D11. Štítkovač sa dodáva s kotúčom štítkového papiera (12 x 40 mm) a oddeľovačom, ktoré sú uložené vo vnútri zásobníka štítkovača. Tlačiareň štítkov D101 je kompaktná a prenosná, vďaka čomu je vhodná pre rôzne potreby označovania. Poháňaná je 1200mAh nabíjateľnou batériou, ktorá vydrží približne 2 mesiace používania.

 

Špecifikácie tlačiarne štítkov Niimbot D101

Režim tlače: Termálna tlač

Rozlíšenie tlače: 203 dpi

Rýchlosť tlače: až  60 mm/s

Šírka štítku: 15-25 mm

Kompatibilita: Dokáže tlačiť štítky zo série D11 s jednoduchým oddeľovačom

Konektivita: Bezdrôtové pripojenie Bluetooth

Napájanie: Vstavaná nabíjateľná batéria (1200 mAh)

Nabíjací konektor: USB- C

Rozmery: 130 x 79 x 45 mm

Hmotnosť: 240 g

  

 

 zdroj foto: niimbotlabel.com

Niimbot D11

Model Niimbot D11 je tlačiareň štítkov, ktorá využíva technológiu termotlače. Tlačí iba čiernobielo, nie farebne. Tlačiareň sa ľahko nabíja a používa rolky s páskou. Štítkovač D11 je navrhnutý tak, aby bol prenosný a tomu odpovedá aj jeho veľkosť. Podporuje rôzne formáty štítkov vrátane štítkov s cenou a dátumom. Štítkovač D11 je bezdrôtový a to umožňuje tlač na veľké vzdialenosti. Na tlač nepotrebuje atrament, toner ani pásky. Dokáže tlačiť až po dobu 4 - 5 hodín. Zariadenie je kompatibilné so systémom iOS a Android s príslušnou aplikáciou. Mobilná aplikácia ponúka široké možnosti tlače a tlač etikiet môže byť vertikálna aj horizontálna. Nechýba možnosť tvoriť čiarové kódy alebo sériové čísla. Tlačiareň štítkov Niimbot D11 sa ľahko používa a má kompaktnú veľkosť. Pomocou aplikácie si môžete navrhnúť svoje originálne štítky s dlhou životnosťou.

 

Špecifikácie tlačiarne štítkov Niimbot D11

Kapacita batérie: 1200 mAh

Nabíjací konektor: Micro USB

Presnosť tlače: 203 dpi

Rýchlosť tlače: 60 mm/s

Technológia tlače: Termálna tlač

Šírka štítku: 15-25 mm

Formáty štítkov: Rôzne formáty vrátane štítkov s cenou a dátumom

Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie Bluetooth

Zdroj energie: Vstavaná nabíjateľná batéria (1200 mAh)

Atrament/Toner/Rubbon: Nevyžaduje sa

Kompatibilita: Podporuje tlač na veľké vzdialenosti

Rozmery: 132 x 79 x 29 mm

Hmotnosť: 208 g

 zdroj foto: niimbotlabel.com

Niimbot D110

D110 je prenosná a nabíjateľná mini tlačiareň štítkov. Je vybavený bezdrôtovou tepelnou technológiou Bluetooth, ktorá vám umožní jednoducho navrhovať a tlačiť štítky. Kompaktná veľkosť a ľahká prenosnosť spolu s dobíjacou lítiovou batériou s kapacitou 1 500 mAh umožní tlač bez prerušenia 4 až 5 hodín. Prostredníctvom aplikácie NIIMBOT App môžete importovať fotky zo smartfónu alebo obrázky z internetu a zdokonaliť výsledný dizajn štítkov. V bezplatnej aplikácii pre Android a iOS budete mať k dispozícii viac ako 1 500 ikoniek, vyše 100 rámčekov, 19 fontov písma a navyše aj tlač QR kódov

 

Špecifikácie tlačiarne štítkov Niimbot D11 

Rozmery: 132 x 79 x 29 mm

Kapacita batérie: 1200 mAh

Nabíjacia zásuvka: USB-C

Presnosť tlače: 203 dpi

Rýchlosť tlače: 20 mm/ s

Technológia tlače: Termálna tlač

Šírka štítku: 10-15 mm

Formáty štítkov: Rôzne formáty vrátane štítkov s cenou a dátumom

Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie Bluetooth

Rozmery: 100 x 70 x 20 mm

Hmotnosť: 137 g

 zdroj foto: niimbotlabel.com

 

Modelová rada Niimbot B ponúka štítkovače B18, B21, B1 a B203. Na našom trhu sme našli predajcov, ktorí ponúkajú model B18 a model B21. 

Niimbot B18

Tlačiareň štítkov Niimbot B18 je prenosným zariadením na výrobu štítkov  ovládaná pomocou aplikácie cez Bluetooth. Tlačiareň využíva technológiu tepelného prenosu. Kompaktné rozmery a hmotnosť iba 310 gramov ju predurčujú na pohodlné používanie. Prostredníctvom aplikácie môžete importovať fotky zo smartfónu alebo obrázky z internetu a zdokonaliť tak výsledný dizajn štítkov.

 

Tu sú niektoré kľúčové vlastnosti a špecifikácie Niimbot B18

Technológia tlače: Tlačiareň štítkov B18 využíva technológiu tepelného prenosu, ktorá zaisťuje čistú a hygienickú tlač.

Konektivita: Dá sa ovládať pomocou aplikácie Bluetooth v smartfóne s názvom „NIIMBOT“. Pomocou aplikácie môžete štítky upravovať a tlačiť pohodlne a rýchlo.

Veľkosť štítkového papiera: Tlačiareň dokáže automaticky identifikovať veľkosť štítkového papiera pomocou RFID, čo uľahčuje používanie.

Bezdrôtová a prenosná: Tlačiareň štítkov B18 je bezdrôtová a možno ju jednoducho prenášať. Štítky môžete upravovať a tlačiť bezdrôtovo pomocou aplikácie „NIIMBOT“.

Kompatibilita: Tlačiareň podporuje rôzne formáty štítkov, čo umožňuje tlačiť rôzne typy štítkov vrátane farebných štítkov.

Zdroj energie: Má nabíjateľnú batériu, ktorá poskytuje pohodlie a prenosnosť.

 

​Veľkosť: 137 x 90 x 37 mm

Hmotnosť: 310 gramov

Technológia tlače: Technológia tepelného prenosu

Konektivita: Bluetooth

Aplikácia "NIIMBOT" (dostupná pre iOS a Android)

Veľkosť papiera štítkov: Automaticky identifikovaná pomocou RFID

Kompatibilita: Podporuje rôzne formáty štítkov vrátane farebných štítkov

Zdroj energie: Dobíjacia lítium-iónová batéria

Životnosť: Neblednúca tlač, ktorá vydrží 8-10 rokov

 

 zdroj foto: niimbotlabel.com

Niimbot B21

Tlačiareň Niimbot B21 Smart používa na tlač štítkov na označovanie predmetov doma, v kancelárii, v škole, v obchodoch a na mnohých ďalších miestach. Je dostupný v čiernej, červenej, béžovej, žltej  a zelenej mint farbe. Tlačiareň Niimbot B21 Smart je určená na vytváranie štítkov na rôzne účely a je pohodlným nástrojom na označovanie predmetov. Výkonný termo štítkovač Niimbot B21 má dizajn v retro štýle a konštrukciu, ktorá vydrží aj v náročných podmienkach. Dlhodobá výdrž batérie je plusom pre dlhšie pracovné cesty alebo potrebu tlače v teréne. Zariadenie tlačí horizontálne aj vertikálne.

 

Špecifikácie tlačiarne štítkov Niimbot B21 

Dodáva sa s 1500 mAh lítiovou batériou

Na jedno nabitie batérie vydrží pracovať 4 hodiny

Veľkosť: 130 x 95 x 60 mm

 Hmotnosť: 300 g

Spôsob tlače: Tepelný

Rozlíšenie: 203 dpi

Max. Rýchlosť: 60 mm/s

Max. Šírka štítku: 10-15 mm

Konektivita: Bluetooth

Kompatibilné so zariadeniami so systémom Android a iOS (aplikácia je lokalizovaná aj do slovenského a mnoho iných jazykov)

 

 zdroj foto: niimbotlabel.com

 

Všetky modely tlačiarní štítkov značky Niimbot majú kompaktné rozmery, pohodlné ovládanie, dlhú vydrž batérie a získate ich za dostupnú cenu. Ak chcete niekomu urobiť radosť je to ideálny a veľmi praktický darček pod vianočný stromček.