Kancelária a škola

Brother DCP-T525W

Výborná multifunkcia typu 3 v 1 v kompaktnom dizajne, model Brother DCP-T525W je vhodná do každej domácnosti, kde sa viac tlačí. Hodí sa pre Home Office a dokonale zastane aj tlačové úlohy v malej kancelárii s niekoľkými používateľmi. Nielen jej funkčnosť všetko v jednom zariadení, ale aj nízke náklady pri väčšom objeme sú hlavnými plusmi tejto tlačiarne. Tento model je navrhnutý so zreteľom na odolnosť a vybavený množstvom funkcií.

 

Stručná charakteristika

Technológia tlače: atramentová farebná

Použitie firma/ domácnosť : domácnosť, Home Office, menšia kancelária

Rozhranie tlačiarne: USB/ Wi-Fi

Mobilná konektivita: Brother iPrint&Scan Mobile/ Apple AirPrint/ Brother Print Service Plugin/ Mopria

Funkcie tlačiareň/ multifunkcia: multifunkcia - tlač/ kopírovanie/ skenovanie

Maximálny formát tlače: A4

Automatická obojstranná tlač: nie (iba manuálne)

Displej: áno

 

Rozmery a hmotnosť

Šírka: 435 mm

Hĺbka: 233 mm

Výška: 485 mm

Hmotnosť: 7,3 kg

Ergonomický dizajn

Multifunkcia má ergonomicky rozložené ovládacie prvky a vďaka tomu je ovládanie rýchle a pohodlné. Dominantným prvkom zariadenia je náklapací panel s jednoriadkovým displejom a ovládacími tlačidlami. Horná časť patrí plochému skeneru. Na prednej strane je ovládací panel a pod ním výstup papiera. Na pravej strane nachádza tankový zásobník so samostatnými nádržkami na atrament. V spodnej časti je umiestený vstupný šuplíkový zásobník papiera na 150 listov. Konektory pre zapojenie sú na zadnej strane. Zariadenie má kompaktný dizajn s jemne zaoblenými hranami. Továrenské spracovanie je na veľmi dobrej úrovni a plasty sú pevné. Vnútorná konštrukcia je pevná a tlačiareň je počas prevádzky stabilná.

 

Funkcie 3 v 1

Keďže ide o multifunkciu ponúka nám tri plnohodnotné funkcie v jednom zariadení. Okrem tlače máme kvalitné kopírovanie a skenovanie. Tlačiareň obsahuje pripojenie pomocou USB kábla a bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi a tlač z mobilných zariadení. Podporuje tlač pomocou Apple AirPrint, Mopria, Brother iPrint&Scan Mobile. Už žiadne státie pri tlačiarni, kým, sa dokončia úlohy. Pomocou Hi-Speed USB a Wi-Fi môžete tlačiť aj na cestách a z mobilu.

Rýchlosť a kvalita tlače

Tlačiareň tlačí v rozlíšení 600 x 1200 Dpi pomocou atramentovej technológie. Za minútu vytlačí 17 strán v monochromatickom režime a 9,5 strán farebne. Pomocou aplikácií dokážete upraviť svoje tlačové úlohy. Kvalita tlače je výborná a tlač je ostrá pre dokumenty s verným podaním farieb pre farebné dokumenty a fotografie.

 

Plusy tlačiarne

- kvalitné továrenské spracovanie

- ergonomický dizajn

- kvalita a rýchlosť tlače

- bohatá konektivita

- podpora bezdrôtovej tlače a tlače z mobilných zriadení

- tankový systém atramentových náplní

- nízke náklady na tlač

- funkcie 3 v 1

- jednoduché ovládanie

 

Mínusy tlačiarne

- bez podpory LAN

- iba jednoriadkový displej

 

Náplne do tlačiarne

Do tlačiarne idú farebné atramenty systém CMYK do samostatných nádržiek. Náplne v originálnych fľaštičkách s označením Brother BT-D60BK, BT-500C, BT-500M A BT-T500Y majú vyťaženie 7 500 strán pre čierny atrament a 5 000 strán farební atramenty.

 

V balení Brother DCP-T525W sú priložené atramentové fľaštičky 2 x čierna (výťažnosť 7500 strán), 1 x azúrová (5000), 1 x purpurová (5000) a 1 x žltá (5000). S priloženými vysokokapacitnými atramentmi dokážete tlačiť za mimoriadne nízke náklady na stranu tlače.

Zhodnotenie

Tento model tlačiarne je navrhnutý so zreteľom na odolnosť a vybavený množstvom funkcií. Okrem toho, dopĺňanie atramentu je neskutočne jednoduché. Veľkokapacitné zásobníky sa teraz dajú naplniť pomocou fľaštičiek s atramentom jednoducho a rýchlo. Stačí vložiť hrdlo fľaštičky do príslušného zásobníka a po vyprázdnení ju vyberte a zatvorte krytku zásobníka. Kvalitná tlač v čiernobielom aj farebnom režime, veľmi dobrá rýchlosť a nízke náklady na tlač sú hlavnými plusmi tohto zariadenia.