Tonery a náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Kancelária a škola

Recenzia: HP OfficeJet Pro 7740

Šikovná multifunkcia pre Vašu kanceláriu a domácnosť

HP OfficeJet Pro 7740 je praktické multifunkčné zariadenie, ktoré poskytuje funkcie tlače, kopírovania, skenovania a faxu v jednom. Táto atramentová širokoformátová tlačiareň podporuje aj formát A3.

 

Stručná charakteristika

Multifunkčné zariadenie - tlačiareň, kopírka, skener, fax/ čiernobiela/ A3/ USB, Ethernet, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Apple Air Print

 

Vysoká rýchlosť, špičkové farby

HP OfficeJet Pro 7740 je výkonné a rýchle zariadenie, ktorého výstupy sú vo vysokej kvalite a špičkovej farbe. Obrázky a grafické prílohy si vytlačíte v sýtych, živých farbách a text v sýtej čiernej farbe. Rýchlosť tlače čierneho textu je 22 strán za minútu, farebná tlač prebieha v rýchlosti 18 strán za minútu. Jednoduché ovládanie je zabezpečené pomocou farebného dotykového displeja. Prácu vám urýchli a uľahčí funkcia automatickej obojstrannej tlače a automatický podávač dokumentov na 35 listov, ktorý môžete využiť aj pri skenovaní. Zariadenie obsahuje aj výstupný zásobník na 75 listov. Multifunkčné zariadenie HP OfficeJet 7740 je ideálne pre firemné využitie. Zvládne časté využívanie tlačiarne, s kapacitou až 30 tisíc strán za mesiac.

Na tlačiarni HP OfficeJet 7740 si pohodlne, a najmä bez okrajov, vytlačíte aj fotografie a marketingové propagačné materiály. Dokumenty sa po vytlačení nerozmazávajú, farby vám nevyblednú a sú odolné voči vode.

Rozmery a dizajn

Svojimi rozmermi sa radí medzi väčšie tlačiarne. Na toto zariadenie si musíte vyhradiť priestor o veľkosti min. 38,4 x 58,4 x 45,7 cm. Váha je takmer 20 kg, preto pri prvotnej manipulácii zrejme budete potrebovať pomoc druhej osoby. Umiestnenie tlačiarne si zrejme bude vyžadovať samostatný stôl. Kapacita tohto zariadenia je až 500 listov, pričom je rozdelená do dvoch zásobníkov s kapacitou 250 listov.

Spôsoby pripojenia

HP OfficeJet Pro 7740 poskytuje možnosť káblového pripojenia, prostredníctvom Ethernetu a USB, a taktiež bezdrôtové pripojenie cez wifi alebo wifi Direct. Podporuje aj Apple AirPrint alebo tlač z cloudu. Pomocou mobilnej aplikácie HP All-in-One Printer Remote môžete toto zariadenie ovládať na diaľku z mobilu alebo tabletu, bez nutnosti káblového pripojenia. Podporované operačné systémy sú Apple iOS, Android aj Windows. Z vášho smartfónu alebo tabletu takto môžete spravovať úlohy pre tlač alebo skenovanie aj keď ste na cestách.

Multifunkčná tlačiareň HP OfficeJet Pro 7740 v sebe spája vysokú rýchlosť tlače, nadpriemerne kvalitné výstupy v sýtych žiarivých farbách, s podporou širokých formátov až po veľkosť A3. Je ideálnou voľbou do vašej kancelárie, ale aj pre domácnosť, ak máte vyššie nároky na tlač. Navyše je cenovo dostupná.

Atramentové kazety HP

Atramentové kazety HP nájdete aj v našom e-shope, kde ponúkame originálne aj alternatívne náplne do tlačiarní. Vyberte si kazety HP presne pre vašu tlačiareň z nášho širokého sortimentu.

Atramentová kazeta HP 953 (L0S58AE), čierna, originál

Atramentová kazeta HP 953 (F6U12AE), azúrová, originál

Atramentová kazeta HP 953 (F6U13AE), purpurová, originál

Atramentová kazeta HP 953 (F6U14AE), žltá, originál

Atramentová kazeta HP 953 XL (L0S70AE), čierna, originál

Atramentová kazeta HP 953 XL (F6U16AE), azúrová, originál

Atramentová kazeta HP 953 XL (F6U17AE), purpurová, originál

Atramentová kazeta HP 953 XL (F6U18AE), žltá, originál