Tonery a náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Kancelária a škola
IT a Elektronika

Recenzia multifunkčnej tlačiarne HP LaserJet Pro MFP M426fdw

Skvelá voľba pre domáce aj kancelárske použitie

 

Stručná charakteristika

Multifunkčné zariadenie - tlačiareň, kopírka, skener, fax / čiernobiela / A4/ pripojenie LAN, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, a NFC / USB konektor / tlač z mobilu, z cloudu / skenovanie na mobil

Pre koho je určená?

HP LaserJet Pro MFP M426fdw je čiernobiela multifunkčná laserová tlačiareň. Svojimi vlastnosťami, veľkosťou aj cenou je vhodná pre domáce použitie, rovnako ako aj pre menšie či väčšie kancelárie s vysokou frekvenciou používania.

Praktické a pohodlné používanie

Tlačiareň sa vyznačuje automatickou obojstrannou tlačou, najrýchlejšou vo svojej kategórii. Umožňuje aj automatické obojstranné skenovanie. Čo sa týka kopírovania, môžete si zvoliť rôzne kombinácie – jednostranné dokumenty môžete nakopírovať obojstranne, a naopak obojstranné dokumenty nakopírovať jednostranne. Všetky nastavenia si jednoducho zvolíte na dotykovom displeji s uhlopriečkou 7,5 cm. Tlačiareň je prispôsobená na kancelárske využitie a časté používanie.

Tlačiareň HP LaserJet Pro MFP M426fdw obsahuje zásobník na papier s objemom pre 250 listov, viacúčelový zásobník na 100 listov a je možné dokúpiť si zásobník na 550 listov, čím docielite maximálnu kapacitu 900 listov papiera. Skenovanie alebo kopírovanie viacerých dokumentov uľahčuje automatický podávač dokumentov, až na 50 listov.

Manipulácia s tlačiarňou je jednoduchá. Svojou váhou patrí k ľahším vo svojej triede. Váži necelých 13 kg a jej rozmery sú 32,5 x 41,9 x 31,1 cm.

Bezdrôtové pripojenie a doplnkové funkcie

HP LaserJet Pro MFP M426fdw ponúka plné využitie multifunkčnej tlačiarne - tlač, skenovanie, kopírovanie a fax. Umožňuje tlačiť a faxovať z počítača, takisto skenovať na počítač a môžete ju využiť aj ako samostatnú kopírku. Podporuje pripojenie na sieť pomocou LAN alebo wifi a wifi direct. Vďaka tomu umožňuje pohodlnú tlač priamo z mobilu, tabletu alebo cloudu, ako aj skenovanie na mobil. Skvelou funkciou je priame posielanie e-mailov, teda priame zaslanie naskenovaných materiálov v prílohe e-mailu, bez toho, aby ste naskenovaný dokument museli najprv uložiť do počítača. Tlačiareň podporuje aj tlač z USB kľúča, alebo priame skenovanie na USB kľúč. Zariadenie ponúka aj pripojenie pomocou NFC pre podporované mobily a tablety.

Skvelý výkon vo svojej triede

V rámci svojej kategórie patrí k tým výkonnejším multifunkčným tlačiarňam. Prekvapí vysokým výkonom, rýchlosťou tlače až 38 strán za minútu a skvelou manipuláciou s papierom. Jediným negatívom je nižšia kvalita textu, než na akú sme pri čierno-bielych laserových tlačiarňach zvyknutí. Pre domáce potreby, alebo potreby malej kancelárie je však úplne postačujúca. Kvalitne a čitateľne tlačí veľkosť písma 8 pri väčšine používaných fontov. Dobre tlačí aj grafy pre firemné využitie a fotografie v kvalite zodpovedajúcej jedno-farebnej tlačiarni.

Náplne do laserových tlačiarní HP

V našom e-shope nájdete originálne aj kompatibilné náplne do laserových tlačiarní HP. Vyberte si z našej širokej ponuky náplní do tlačiarní podľa typu vášho zariadenia.

Tonery, vhodné pre multifunkčné zariadenie HP LaserJet Pro MFP M426fdw:

Toner HP CF226A (26A), čierna (black), alternatívny

Toner HP CF226X (26X), čierna (black), alternatívny

Tonerová kazeta TonerDepot pre HP CF226A (26A), čierna (black)

Tonerová kazeta TonerDepot pre HP CF226X (26X), čierna (black)

Toner HP CF226A (26A), čierna (black), originál

Toner HP CF226X (26X), čierna (black), originál