Tonery a náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Kancelária a škola
IT a Elektronika

Ako si vytvoriť svadobné oznámenie

Ak budete postupovať podľa týchto tipov, môžete si rýchlo, jednoducho a skoro zadarmo vytvoriť vlastné svadobné pozvánky a napriek tomu dosiahnuť profesionálne výsledky vysokej kvality.

Každá svadba je iná a vždy by ste si mali tú svoju prispôsobiť vašej jedinečnej situácii. Ak s výdavkami pomáhajú rodičia nevesty a ženícha, potom by mali svadbu oznámiť obaja. Ak organizujete svadbu sami, môžete svadbu oznámiť sami. Je to predsa vaša svadba a určenými oznamovateľmi svadobných pozvánok by mali byť ľudia, ktorí sú pre vás dôležití. Ak máte jasno v tom do akej témy bude vaša svadba ladená, do akého štýly tak v tomto duchu prispôsobte aj vaše oznámenia.

 

Dizajn oznámenia, ktorý ladí s témou svadby 

Dnešné technológie dokážu uľahčiť tlač vlastných svadobných oznámení. Na rýchle prispôsobenie môžete použiť dizajnérske programy, ako je Photoshop, stiahnuť si bezplatné a platené šablóny svadobných pozvánok. Vždy začnite s bezplatnou šablónou rozloženia svadobnej pozvánky, ktorá vám uľahčí vytvorenie vlastných svadobných pozvánok správne. Ak si to chcete urobiť po svojom zvoľte ladiace sa grafické prvky a typy písma. Inšpiráciu nájdete na nete.

 

Tradičné svadobné pozvánky zvyčajne obsahujú RSVP. Problém je v tom, že veľa ľudí si nikdy nenájde čas na odoslanie e-mailu alebo telefonátu, aby ste vedeli, že budú prítomní. Môžete to napraviť vložením špeciálnych RSVP kariet alebo obálok, opečiatkovaných alebo zaplatených poštovné, do vašich svadobných pozvánok. Môžete tiež zahrnúť vytlačené magnety na uloženie dátumu, ktoré môžu vaši pozvaní hostia umiestniť na chladničky, aby im pripomenuli, že musia potvrdiť svoju účasť.

 

 

Na výber máte neformálne alebo formálne znenie svadobného oznámenia

Ak má byť vaša svadba neformálna alebo formálna, mali by ste zvoliť znenie pozvánky , ktoré sa zhoduje. Všetko na vašej svadobnej pozvánke by malo zodpovedať vašej svadobnej téme. Napríklad, ak ste neformálny človek, ktorý chce svadbu vonku s piknikom a uvoľneným prostredím, možno budete chcieť neformálne znenie. Ak bude vaša svadba extravagantná s množstvom družičiek, družbov, drahých šiat a celochodového jedla, možno budete chcieť zvoliť elegantné znenie svadobného oznámenia. Veľmi obľúbenými sú dnes oznámenia vo vintage štýle.

 

Môžete tiež pridať citát alebo báseň, ktorá je dôležitá pre vás a vašu polovičku. Môžete napríklad napísať báseň, ktorá vyjadruje vašu vzájomnú lásku. Alternatívne môžete pridať text k svojej obľúbenej milostnej piesni. Často oznámenia zahŕňajú aj fotografie páru.

 

Čo má oznámenia obsahovať 

Pri úprave si rozmyslite, ktoré informácie bude oznámenie obsahovať. Okrem grafiky alebo fotografie sú to samozrejme základne informácie. Sem patri mená páru, dátum a miesto udalosti. Oznámenie môže obsahovať motto alebo inú krátku informáciu. Nezabudnite na srdečné pozvanie.

 

 

Tlačte ako profesionáli

Posledným a možno najdôležitejším krokom pri vytváraní vlastných svadobných pozvánok je nájsť kvalitnú online profesionálnu tlač alebo si vytlačiť oznámenia na vlastnej tlačiarni.  Hľadajte prémiové materiály na pozvánky, vrátane vhodného papiera a nezabudnite na kvalitné farby do vašej tlačiarne.

 

Najobľúbenejšími typmi papiera na svadobné oznámia sú: natieraný lesklý biely papier, natieraný matný biely papier, biely papier s jemnou textúrou, krémový papier s jemnou textúrou, biely papier s textúrou plátna a krémový perleťový papier. Výnimkou nie sú ani farebné textúrované a metalické papiere.