Tonery a náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Kancelária a škola
IT a Elektronika
Akcie a zľavy

Brother PT-D800W originálna tlačiareň štítkov

Hľadáme zaujímavé atypické tlačiarne

Brother PT-D800W originálna tlačiareň štítkov

Tlačiareň Brother PT-D800W tlačí texty, čiarové kódy, obrázky a logá na laminované, odolné štítky vhodné do interiérov aj exteriérov. K dispozícii je softvér výrobcu a aplikácia pre tvorbu štítkov. Vďaka širokej škále farebných kombinácií a šírok pások až do 36 mm, skoro bezokrajovej tlači, vysokej rýchlosti tlače a vysokému rozlíšeniu je táto tlačiareň ideálna pre označovanie káblov, pre použitie v oblasti správy a údržby majetku, archivácie dokumentov. Návrh a tlač štítkov je možné vykonať dvomi spôsobmi a to prostredníctvom USB alebo Wi-Fi zo smartfónov s operačným systémom iOS a Android.

 

Špecifické  vlastnosti

- tlač štítkov do šírky 36 mm

- dĺžka štítkov 5 - 999 mm

- vertikálna, zrkadlová, inverzná tlač

- rozlíšenie 360 Dpi a rýchlosť tlače 60 mm/s

- profesionálna oddeliteľná klávesnica a podsvietený LCD displej

- množstvo šablón

- možnosť návrhu štítkov a tlače z PC/Mac a mobilných zariadení prostredníctvom WiFi

- automatický a polovičný odstrih pásky

- originálny dizajn

 

Rozmery a hmotnosť

Šírka: 337 mm

Hĺbka: 173 mm

Výška: 188 mm

Hmotnosť: 3,4 kg

 

Zaujímavý dizajn

Modely tlačiarní štítkov sa väčšinou podobajú jedna druhej. Svojím dizajnom sa tento model značne odlišuje od ostatných. Pripomína vzhľadom skôr kufrík na náradie, než tlačiareň. Obdĺžnikový tvar zariadenia s jemne zaoblenými hranami je doplnený držadlo na prenášanie. Horná časť obsahuje odnímateľnú QWERTY klávesnicu s integrovaným podsvieteným LCD displejom. Klávesnicu po vysunutí z hornej časti môžete položiť na stôl k tlačiarni a prepojiť ju krátkym USB káblom. Na prednej strane zariadenia sa nachádza slot na výstup tlače, ovládacie tlačidlá a stavové LED diódy batérie. Po oddelení klávesnice a otvorení sa dostanete k priestoru, kam sa vkladá páska s laminovanými štítkami a atramentová kazeta s páskou. Tlačiareň môžete zapojiť pomocou adaptéra do elektrickej siete alebo využívať vyberateľnú lítium batériu, ktorá sa vkladá zospodu do zariadenia.

 

                               

 

Rýchle a efektívne štítkovanie

Model  Brother PT-D800W dokáže tlačiť štítky šírky 3,5 mm až 36 mm, s výškou tlače až 32 mm. Znamená to teda, skoro bezokrajovú tlač, čím minimalizuje nevyužité okraje štítka. V porovnaní s ostatnými tlačiarňami štítkov je rýchlosť tlače omnoho vyššia až 60 mm/s je. Pokročilý orezávač s funkciou jednoduchého odlepenia zabezpečuje vytlačenie množstva štítkov na kontinuálnu pásku, ktoré sú jednoducho oddeliteľné a vytlačené v správnom poradí.

 

 

Kompatibilný profi softvér pre tvorbu štítkov (Windows PC a Mac)

Unikátny softvér P-touch Editor pre tvorbu a tlač štítkov je možné použiť v prostredí Windowsu aj Macu. Disponuje pokročilými funkciami, ktoré sú doménou skôr v drahších aplikáciách, ako sú napr. tlač priemyselných čiarových kódov štandardu 1D a 2D, import log a ďalšej grafiky. Naviac umožňuje použitie fontov nainštalovaných v počítači, alebo pripojenie dátových súborov Microsoft Excel alebo .csv súborov pre tlač veľkého množstva štítkov z dátami z týchto súborov.

Flexibilná konektivita

Tlačiareň dokáže tlačiť štítky zo smartfónov a tabletov bez nutnosti pripojenia k PC prostredníctvom Wi-Fi Direct. Mobilná aplikácia od spoločnosti Brother iPrint&Label, umožňuje bezdrôtové pripojenie k tlačiarni a jednoduchú tvorbu a tlač štítkov priamo z mobilného zariadenia. Mobilná aplikácia Brother Cable Label Tool umožňuje návrh a tlač štítkov pre širokú škálu označovania. Môžete si vytvoriť vlastnú šablónu štítka na počítači a uložiť do pamäte prístroja. Na jednotlivých štítkoch je možné následne pred tlačou ešte editovať text, takže sa dá vytlačiť množstvo štítkov rovnakého formátu, ale s rôznymi textami. Na štítok je možné nahrať aj vlastné obrázky, napr. firemné logo či špeciálne znaky bez použitia PC.

Prenosné riešenie na tvorbu a tlač štítkov

Vďaka veľkej, plnohodnotnej klávesnici a integrovanému grafickému displeju je možné na tlačiarni PT-D800 tvoriť a tlačiť odolné štítky kedykoľvek a kdekoľvek. Zariadenie disponuje vlastnými šablónami, množstvom štýlov a symbolov, pre štítky na rôznorodé použitie. Plusom je integrované držadlo, priestor pre náhradné kazety s páskami a AC adaptér, dobíjateľná lithiumion batéria, ale aj batériová základňa umožňujú požiť tlačiareň na akomkoľvek mieste.

Laminované štítky P-touch odolné v extrémnych podmienkach

Brother P-touch laminované TZe pásky sú zložené zo šiestich vrstiev materiálov, čoho výsledkom je ešte tenší a extrémne pevný štítok. Tepelný prenos atramentu je vložený medzi dve ochranné vrstvy PET, ktoré chránia text pred vonkajšími vplyvmi napr. oterom, teplom, tekutinami, chemickými látkami. Tieto štítky vydržia aj v extrémnych podmienkach.

 

Plusy zariadenia

- extra široké, viacriadkové štítky vyhovujú rôznym priemyselným použitiam, vrátane značenia údržby/opravy/prevádzky (MRO)

- pripojenie k WiFi/mobilnému zariadeniu a počítaču – tlačte z mobilného zariadenia alebo z počítača pomocou aplikácií Brother na označovanie mobilných zariadení: Mobile Cable Label Tool, Mobile Transfer Express a iPrint&Label

- obsahuje 14 fontov, 99 rámov, 465 symbolov (vrátane elektrických symbolov)

- tlač čiarových kódov - 9 druhov

- tlač štítkov od 3,5 mm až po extra široké 36 mm a až 17 riadkov na štítok

-  podpora Cable Label Wizard pre obrátené šablóny štítkov

- Odkazy na Excel pre tlač databázy

- flexibilný zdroj napájania, funguje s AC adaptérom (súčasť balenia) alebo Li-ion batériou (voliteľné)

 

Balenie obsahuje

- zariadenie

- 1x pásku TZE261 36mm black on white (8m)

- USB kábel

- AC adaptér

 

Príslušenstvo

- batériová základňa PA-BB-003

- náhradná batéria PA-BT-4000LI

- náhradný adaptér AD-9100ES (náhradný diel)

 

Tlačiareň je vhodná tam ,kde potrebujete veľkoobjemový prenosný štítkovač s vysokým rozlíšením. Tento zaujímavý model má odnímateľnú, podsvietenú QWERTY klávesnicu a je ľahko prenosný pomocou rukoväte. Kvalitou, výkonom a dizajnom určite zaujme.