Kancelária a škola

Brother PT-D800W originálna tlačiareň štítkov

Hľadáme zaujímavé atypické tlačiarne

Brother PT-D800W originálna tlačiareň štítkov

Tlačiareň Brother PT-D800W tlačí texty, čiarové kódy, obrázky a logá na laminované, odolné štítky vhodné do interiérov aj exteriérov. K dispozícii je softvér výrobcu a aplikácia pre tvorbu štítkov. Vďaka širokej škále farebných kombinácií a šírok pások až do 36 mm, skoro bezokrajovej tlači, vysokej rýchlosti tlače a vysokému rozlíšeniu je táto tlačiareň ideálna pre označovanie káblov, pre použitie v oblasti správy a údržby majetku, archivácie dokumentov. Návrh a tlač štítkov je možné vykonať dvomi spôsobmi a to prostredníctvom USB alebo Wi-Fi zo smartfónov s operačným systémom iOS a Android.

 

Špecifické  vlastnosti

- tlač štítkov do šírky 36 mm

- dĺžka štítkov 5 - 999 mm

- vertikálna, zrkadlová, inverzná tlač

- rozlíšenie 360 Dpi a rýchlosť tlače 60 mm/s

- profesionálna oddeliteľná klávesnica a podsvietený LCD displej

- množstvo šablón

- možnosť návrhu štítkov a tlače z PC/Mac a mobilných zariadení prostredníctvom WiFi

- automatický a polovičný odstrih pásky

- originálny dizajn

 

Rozmery a hmotnosť

Šírka: 337 mm

Hĺbka: 173 mm

Výška: 188 mm

Hmotnosť: 3,4 kg

 

Zaujímavý dizajn

Modely tlačiarní štítkov sa väčšinou podobajú jedna druhej. Svojím dizajnom sa tento model značne odlišuje od ostatných. Pripomína vzhľadom skôr kufrík na náradie, než tlačiareň. Obdĺžnikový tvar zariadenia s jemne zaoblenými hranami je doplnený držadlo na prenášanie. Horná časť obsahuje odnímateľnú QWERTY klávesnicu s integrovaným podsvieteným LCD displejom. Klávesnicu po vysunutí z hornej časti môžete položiť na stôl k tlačiarni a prepojiť ju krátkym USB káblom. Na prednej strane zariadenia sa nachádza slot na výstup tlače, ovládacie tlačidlá a stavové LED diódy batérie. Po oddelení klávesnice a otvorení sa dostanete k priestoru, kam sa vkladá páska s laminovanými štítkami a atramentová kazeta s páskou. Tlačiareň môžete zapojiť pomocou adaptéra do elektrickej siete alebo využívať vyberateľnú lítium batériu, ktorá sa vkladá zospodu do zariadenia.

 

                               

 

Rýchle a efektívne štítkovanie

Model  Brother PT-D800W dokáže tlačiť štítky šírky 3,5 mm až 36 mm, s výškou tlače až 32 mm. Znamená to teda, skoro bezokrajovú tlač, čím minimalizuje nevyužité okraje štítka. V porovnaní s ostatnými tlačiarňami štítkov je rýchlosť tlače omnoho vyššia až 60 mm/s je. Pokročilý orezávač s funkciou jednoduchého odlepenia zabezpečuje vytlačenie množstva štítkov na kontinuálnu pásku, ktoré sú jednoducho oddeliteľné a vytlačené v správnom poradí.

 

 

Kompatibilný profi softvér pre tvorbu štítkov (Windows PC a Mac)

Unikátny softvér P-touch Editor pre tvorbu a tlač štítkov je možné použiť v prostredí Windowsu aj Macu. Disponuje pokročilými funkciami, ktoré sú doménou skôr v drahších aplikáciách, ako sú napr. tlač priemyselných čiarových kódov štandardu 1D a 2D, import log a ďalšej grafiky. Naviac umožňuje použitie fontov nainštalovaných v počítači, alebo pripojenie dátových súborov Microsoft Excel alebo .csv súborov pre tlač veľkého množstva štítkov z dátami z týchto súborov.

Flexibilná konektivita

Tlačiareň dokáže tlačiť štítky zo smartfónov a tabletov bez nutnosti pripojenia k PC prostredníctvom Wi-Fi Direct. Mobilná aplikácia od spoločnosti Brother iPrint&Label, umožňuje bezdrôtové pripojenie k tlačiarni a jednoduchú tvorbu a tlač štítkov priamo z mobilného zariadenia. Mobilná aplikácia Brother Cable Label Tool umožňuje návrh a tlač štítkov pre širokú škálu označovania. Môžete si vytvoriť vlastnú šablónu štítka na počítači a uložiť do pamäte prístroja. Na jednotlivých štítkoch je možné následne pred tlačou ešte editovať text, takže sa dá vytlačiť množstvo štítkov rovnakého formátu, ale s rôznymi textami. Na štítok je možné nahrať aj vlastné obrázky, napr. firemné logo či špeciálne znaky bez použitia PC.

Prenosné riešenie na tvorbu a tlač štítkov

Vďaka veľkej, plnohodnotnej klávesnici a integrovanému grafickému displeju je možné na tlačiarni PT-D800 tvoriť a tlačiť odolné štítky kedykoľvek a kdekoľvek. Zariadenie disponuje vlastnými šablónami, množstvom štýlov a symbolov, pre štítky na rôznorodé použitie. Plusom je integrované držadlo, priestor pre náhradné kazety s páskami a AC adaptér, dobíjateľná lithiumion batéria, ale aj batériová základňa umožňujú požiť tlačiareň na akomkoľvek mieste.

Laminované štítky P-touch odolné v extrémnych podmienkach

Brother P-touch laminované TZe pásky sú zložené zo šiestich vrstiev materiálov, čoho výsledkom je ešte tenší a extrémne pevný štítok. Tepelný prenos atramentu je vložený medzi dve ochranné vrstvy PET, ktoré chránia text pred vonkajšími vplyvmi napr. oterom, teplom, tekutinami, chemickými látkami. Tieto štítky vydržia aj v extrémnych podmienkach.

 

Plusy zariadenia

- extra široké, viacriadkové štítky vyhovujú rôznym priemyselným použitiam, vrátane značenia údržby/opravy/prevádzky (MRO)

- pripojenie k WiFi/mobilnému zariadeniu a počítaču – tlačte z mobilného zariadenia alebo z počítača pomocou aplikácií Brother na označovanie mobilných zariadení: Mobile Cable Label Tool, Mobile Transfer Express a iPrint&Label

- obsahuje 14 fontov, 99 rámov, 465 symbolov (vrátane elektrických symbolov)

- tlač čiarových kódov - 9 druhov

- tlač štítkov od 3,5 mm až po extra široké 36 mm a až 17 riadkov na štítok

-  podpora Cable Label Wizard pre obrátené šablóny štítkov

- Odkazy na Excel pre tlač databázy

- flexibilný zdroj napájania, funguje s AC adaptérom (súčasť balenia) alebo Li-ion batériou (voliteľné)

 

Balenie obsahuje

- zariadenie

- 1x pásku TZE261 36mm black on white (8m)

- USB kábel

- AC adaptér

 

Príslušenstvo

- batériová základňa PA-BB-003

- náhradná batéria PA-BT-4000LI

- náhradný adaptér AD-9100ES (náhradný diel)

 

Tlačiareň je vhodná tam ,kde potrebujete veľkoobjemový prenosný štítkovač s vysokým rozlíšením. Tento zaujímavý model má odnímateľnú, podsvietenú QWERTY klávesnicu a je ľahko prenosný pomocou rukoväte. Kvalitou, výkonom a dizajnom určite zaujme.