Tonery a náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Kancelária a škola
IT a Elektronika
Akcie a zľavy

Epson WorkForce Pro WF-C4810dtwf

Atramentová tlačiareň Epson WorkForce Pro WF-C4810dtwf je univerzálnym zariadením typu všetko v jednom s veľmi dobrými funkciami tlače, kopírovania, skenovania a faxu. Má príjemný dizajn a pevnú konštrukciu. Poskytuje veľmi ľahký prístup k zaseknutému papieru cez odnímateľný panel na zadnej strane. Tento model je vhodný do malej kancelárie do domácnosti s viacerými používateľmi, ale aj pre študentov, ktorí tlačia väčší objem tlače. S použitím veľkokapacitných náplní dosiahnete o niečo nižšie náklady na tlač.

 

Stručná charakteristika

Technológia tlače: atramentová farebná
Použitie firma/ domácnosť : malá pracovná skupina, domáca kancelária
Rozhranie tlačiarne: USB/ LAN/ Wi-Fi/ Bluetooth
Mobilná konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print 
Funkcie tlačiareň/ multifunkcia: multifunkcia - tlač/ kopírovanie/ skenovanie/ faxovanie
Maximálny formát tlače: A4
Automatická obojstranná tlač: áno
Displej: áno

Rozmery a hmotnosť

Šírka: 425 mm
Hĺbka: 388 mm
Výška: 330 mm
Hmotnosť: 11,9 kg

 

Moderný dizajn

Multifunkcia Epson WorkForce Pro WF-C4810dtwf má pevnú konštrukciu a veľmi príjemný dizajn s jemne zaoblenými hranami. Horná časť patrí skeneru s automatickým podávačom dokumentov na 50 listov. Prednej strane zariadenia dominuje vyklápací panel s dostatočne veľkým 10,9 cm displejom s dotykovým ovládaním. Naľavo od panelu je hostiteľký USB port pre tlač z pamäťových médií. V strede čelnej strany sú pod sebou umiestnené dva vstupné zásobníky papiera s kapacitou 250 hárkov papiera pre jeden. Výstup je nad horným vstupným zásobníkom. Konektory pre zapojenie do siete a k LAN sieti sú v zadnej časti zariadenia. Továrenské spracovanie je na veľmi dobrej úrovni a multifunkcia pracuje spoľahlivo a stabilne aj pri náročnej prevádzke. Plasty sú pevné a farebné prevedenie v jemnej sivej pôsobí sviežo a moderne. Prístup k ovládacím prvkom je pohodlný, ako aj manipulácia s papierom. 

 

    

Funkcie All-In-One

Veľmi jednoduché ovládanie vďaka 10,9 cm veľkému dotykovému displeju robí prácu s tlačovými úlohami pohodlnou. Rýchlo sa viete dostať k spusteniu tlače, kopírovania, skenovania a faxu. Tlačiareň má výbornú konektivitu. Pripojiť ju môžete USB káblom k PC, ale aj bezdrôtovo pomocou Wi-Fi a Bluetooth. Nechýba pripojenie k LAN sieti a tlač z cloudových služieb. Podpora Android Print, Apple AirPrint a Mopria uľahčujú pripojenie k tlačiarni z mobilu. Spoločnosť Epson ponúka svoj balík nástrojov Epson Connect: Epson iPrint, Epson Creative Print a Epson Smart Panel (všetky sú kompatibilné so systémami iOS a Android); Epson Email Print; Epson Remote Print, skenovanie do Cloudu. Pomocou ovládačov TWAIN môžete skenovať priamo do aplikácií pre stolné počítače. Multifunkcia má funkcie pre bezpečnú tlač citlivých dokumentov a zabezpečenie zariadenia. Pre faxovanie je určená Epson Fax Utility a dve rozhrania skenera Epson Scan 2, ScanSmart a aplikáciu Smart Panel App. 

Rýchlosť a kvalita tlače

Tlačiareň tlačí vo vysokej kvalite v rozlíšení tlače 4 800 x 4 800 Dpi. Za minútu vytlačí 25 strán v monochromatickom režime a 12 strán farebne podša ISO/IEC 24734. V štandardnom nastavení sa dostanete na 36 strán čiernobielej tlače a 22 strán farebných výtlačkov. Čas potrebný na vytlačenie prvej strany je 5,5 sekundy pre čiernobiely výtlačok a 8,5 sekundy farebná  strana. Multifunkcia je stavaná pre odporúčaný mesačný objem tlače 200 - 1 700 strán. Maximálny pracovný cyklus je 33 000 strán A4. Rýchlosť skenovania je 4,5 sekúnd/str. (farebne, 200 dpi, plochý skener); 4,5 sekúnd/str. (čiernobielo, 200 dpi, plochý skener); 16,5 obr./min (farebne, 200 dpi, ADF-automatický podávač listov); 16,5 obr./min (čiernobielo, 200 dpi, ADF-automatický podávač listov). Epson WorkForce Pro AIO sú postavené na tlačových hlavách PrecisionCore Heat-Free Technology, ktoré využívajú atramentové čipy s malými, hustými a tesne zoskupenými tryskami, ktoré vytvárajú jedny z najlepších detailov a presnosti farieb v priestore tlačiarní orientovaných na podnikanie. Je pravda, že takmer všetky atramentové tlačiarne v dnešnej dobe majú kvalitný výstup tlače, ale rad WorkForce Pro je jednoznačne jedným z najlepších, pokiaľ ide o detaily a presnosť farieb.

 

Plusy tlačiarne

- moderný dizajn
- kompaktná veľkosť
- kvalitné spracovanie
- pevná konštrukcia
- funkčnosť všetko v jednom (AIO)
- kvalita a rýchlosť tlače
- automatický podávač dokumentov (ADF)
- automatická obojstranná tlač (duplex)
- pohodlné ovládanie 
- veľký dotykový LCD displej

Mínusy tlačiarne

- chýba viacúčelový zásobník alebo podávač papiera
- vyššie náklady na tlač

Náplne do tlačiarne

Pre tento model sú určené štyri atramentové kazety Epson DURABrite Ultra so štandardnou kapacitou, formulované s rýchloschnúcim pigmentovým atramentom určeným pre vysokorýchlostné tlačové úlohy. Tlač dokumentov vďaka nim vynikne ostrým textom. Kapacita atramentových kaziet Cyan, Magenta, Yellow a Black je v štandardnej veľkosti 1 100 strán a vo verzii XL je to 1 700 farebné kazety a 2 200 strán čierna kazeta.

 

 

Zhodnotenie

Celkový dojem z multifunkcie Epson WorkForce WF-C4810dtwf je pozitívny. Tlač je dostatočne rýchla a spoľahlivá. Tento model prináša efektivitu pre menšie kancelárske priestory alebo do domácej kancelárie. Disponuje skvelými funkciami a výborne zvláda kompatibilitu s aplikáciami. Pomer výkon a  cena je dobrý. Plusom sú aj dva vstupné zásobníky papiera s celkovou kapacitou 500 hárkov.