Kancelária

Epson WorkForce WF-2870DWF

Kompaktná multifunkcia s atramentovou technológiou je určená pre domácnosti a menšie firmy. Obsahuje všetko potrebné pre rýchle tlačové úlohy. V kompaktom tele sa ukrývajú plnohodnotné funkcie s možnosťou obojstrannej tlače a automatickým podávačom dokumentov. Tento model je spoľahlivým pomocníkom na využitie v práci.

 

Stručná charakteristika

Technológia tlače: atramentová farebná

Použitie firma/ domácnosť : domácnosť, Home Office, malá firma

Rozhranie tlačiarne: USB/ Wi-Fi

Mobilná konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/  Mopria

Funkcie tlačiareň/ multifunkcia: multifunkcia - tlač/ kopírovanie/ skenovanie/faxovanie

Maximálny formát tlače: A4

Automatická obojstranná tlač: áno

Displej: áno

 

Rozmery a hmotnosť

Šírka: 375 mm

Hĺbka: 300 mm

Výška: 218 mm

Hmotnosť: 5,2 kg

 

Táto štýlová, kompaktná a ľahko použiteľná multifunkčná atramentová tlačiareň dokáže znížiť odpad a náklady vďaka obojstrannej tlači A4 a cenovo dostupným samostatným atramentom. Rýchlosť vďaka viacstranovému kopírovaniu, skenovaniu a faxovaniu s automatickým podávačom dokumentov (ADF), technológiou skenovania do Cloudu a veľkým 6,1 cm LCD displejom. Tlač na cestách je jednoduchá vďaka aplikáciám Wi-Fi, Wi-Fi Direct a podpore mobilnej tlači.

 

 

Kompaktný a štýlový dizajn

Dominantným prvkom zariadenia je intuitívne používateľské rozhranie na veľkej LCD obrazovke a jednoduchá navigácia. Úlohy si môžete zrýchliť pomocou 30-stranového ADF na viacstranové skenovanie, kopírovanie a faxovanie s minimálnym úsilím. Továrenské spracovanie je vo vysokej kvalite. Dizajn má ergonomicky zaoblené hrany a kompaktnú veľkosť. Horná časť patrí plochému skeneru a automatickým podávacom dokumentov. Tlačiareň ma príjemný moderný dizajn.

 

 

Flexibilita bezdrôtového riešenia

Tlačte odkiaľkoľvek v kancelárii pomocou pripojenia Wi-Fi alebo použite Wi-Fi Direct na tlač z kompatibilných bezdrôtových zariadení bez siete Wi-FiA. Navyše s aplikáciou Epson Smart Panel môžete ovládať tlačiareň zo svojho zariadenia, tlačiť dokumenty, monitorovať a riešiť problémy.

Funkcie 4 v 1

Táto štýlová, kompaktná a ľahko použiteľná multifunkčná atramentová tlačiareň tlačí, skenuje, kopíruje a faxuje. Dokáže znížiť odpad a náklady vďaka obojstrannej tlači A4 a cenovo dostupným samostatným atramentom. Rýchlosť vďaka viacstranovému kopírovaniu, skenovaniu a faxovaniu s automatickým podávačom dokumentov (ADF), technológiou skenovania do Cloudu a veľkým 6,1 cm LCD displejom. Tlač na cestách je jednoduchá vďaka aplikáciám Wi-Fi, Wi-Fi Direct a mobilnej tlači.

Rýchlosť a kvalita tlače

Tlačiareň tlačí atramentovou technológiu v rozlíšení 5 760 x 1 440 Dpi. Za minútu vytlačí 18 strán fare ne a 33 strán v monochromatickom režime. Prvú stranu vytlačí za 16 sekúnd farebne alebo 10 sekúnd čiernobielo. Vstupná kapacita papiera je 100 listov a výstup 30 listov papiera. Odporučený mesačný objem tlače je 3 000 strán.

 

Plusy tlačiarne

- kvalitné továrenské spracovanie

- kvalita a rýchlosť tlače

- konektivita

- ADF

- DUPLEX

- funkcie  4 v 1

 

Mínusy tlačiarne

- absencia Eternetového  pripojenia

 

Náplne do tlačiarne

Štvorfarebná súprava atramentov Epson 603 poskytuje spoľahlivé, živé a jasné výtlačky s minimálnymi nákladmi. Vďaka kombinácii pigmentového čierneho atramentu a atramentu dye Color produkuje výtlačky v podnikovej kvalite a zároveň znižuje náklady na tlač s cenovo dostupnými samostatnými atramentmi v štandardných a XL kazetách. Vyťaženie je 150 strán pri štandardnej verzii čierna farba a 130 strán farebné atramenty. Verzia XL má vyťaženosť 350 strán farebne a 500 strán čierny atrament.

Zhodnotenie na záver

Multifunkcia Epson WorkForce WF-2870DWF je univerzálne zariadenie so 4 plnohodnotnými funkciami tlače, skenovania, kopírovania a faxovania. Ponúka bezdrôtovú konektivitu a inteligentní funkcie. Kompaktný dizajn a jednoduché ovládanie sú plusom. Vďaka veľkokapacitným náplniam máte zariadenie s nízkymi nákladmi na tlač.