Tonery a náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Kancelária a škola
IT a Elektronika

HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800dn

Multifunkcia HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800dn je univerzálne zariadenie určené na použitie v stredne veľkej firme. Obsahuje funkcie tlače, skenovania a kopírovania a ponúka vysokú kvalitu tlače s produkciou ostrého textu na obchodných dokumentoch, obálkach, štítkoch a ďalších. V náročnom pracovnom nasadení vám táto tlačiareň pomôže vykonávať rýchlo tlačové úlohy. Ovládanie pomocou farebného dotykového LCD displeja prispeje k efektívnemu využitiu.

 

Stručná charakteristika

Technológia tlače: laserová farebná

Použitie firma/ domácnosť : stredne veľká firma

Rozhranie tlačiarne: USB/ LAN/ NFC

Mobilná konektivita: AirPrint/ Mopria/ HP ePrint

Funkcie tlačiareň/ multifunkcia: multifunkcia - tlač/ kopírovanie/ skenovanie

Maximálny formát tlače: A4

Automatická obojstranná tlač: áno

Displej: áno

 

Rozmery a hmotnosť

Šírka:  500 mm

Hĺbka: 460 mm

Výška: 583 mm

Hmotnosť: 38 kg

Dizajn v modrom farebnom prevedení

Tlačiareň patrí do modelovej rady, ktorá je charakteristická hranatým dizajnom v bielo-modrom farebnom prevedení. Práve čelná modrá strana dodáva zariadeniu moderný vzhľad. Horná časť je vyhradená pre robustný plochý skener s automatickým podávačom dokumentov. Zariadenie je zaujímavo predelené na skener, výstup papiera (250 listov) a ovládacie centrum, hlavná časť pre tonerové kazety a vstupný zásobník. Ovládacím centrom je veľký dotykový LCD displej s uhlopriečkou 20,3 cm, kde si jednoducho aktivujete pracovné postupy s konzistentným používateľským zážitkom a intuitívnymi ikonami podobnými tabletu. Vstupný zásobník s kapacitou 550 hárkov papiera sa nachádza v spodnej časti zariadenia. Kapacitu si môžete rozšíriť pomocou voliteľného prídavného zásobníka. Napriek väčším rozmerom pôsobí tlačiareň kompaktne a čisté línie prispievajú k štýlovému dizajnu. Konštrukcia zariadenia je stabilná a plasty sú pevné. Továrenské spracovanie je na veľmi dobrej úrovni. 

 

zdroj foto: HP

Funkcie 3 v 1

HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800dn je univerzálna tlačiareň pomocou ktorej maximalizujte svoju produktivitu a zvýšite výkon tlače s výkonným trojjadrovým procesorom HP na kopírovanie, skenovanie a tlač. Funkcia kopírovania umožňuje vytvoriť až 9 999 kópií v jednej úlohe kopírovania (ak pridáte viac zásobníkov papiera na podporu takého množstva papiera). Medzi ďalšie funkcie kopírovania patrí obojstranné kopírovanie a zmena veľkosti od 25 do 400 %.

Multifunkcia podporuje automatickú obojstranná tlač a skener je doplnený o automatický podávač dokumentov. Konektivita je zastúpená pripojením k LAN sieti a podporou tlače z mobilných zariadení. Nechýba ani NFC rozhranie. Čo robí tento model zaujímavým je podpora aplikácií HP.

Môžete si prispôsobiť si svoju tlač pomocou podporovaných aplikácií HP Workpath pripojených ku Cloudu. Získate prístup k personalizovanému obsahu a integrujete papierové a digitálne pracovné postupy.

Platforma HP Open Extensibility Platform obsahuje stovky riešení HP a tretích strán a podporu čítačiek kariet.

Ak potrebujete zjednodušiť správu farieb, tak si pomôžete aplikáciou HP Custom Color Manager. Prispôsobíte farebný výstup akejkoľvek kombinácii dokumentu a zariadenia jednoduchým stiahnutím farebných profilov z Cloudu. Získate vysokokvalitné farebné profily bez problémov s drahými systémami zhody farieb.

Vďaka tomu, že HP Sure Start vždy funguje na pozadí, operačný kód (BIOS) sa automaticky kontroluje počas spúšťania a sám sa opraví, ak je ohrozený.

HP Connection Inspector skúma sieťové pripojenia. Kontrolujú sa odchádzajúce sieťové pripojenia tlačiarne, aby sa zastavili podozrivé požiadavky a zmarili malvér, takže môžete zostať pripojení a mať prehľad.

Memory Shield a rozšírená detekcia narušenia počas behu chráni pamäť a ďalšie aplikácie. Certifikácia Common Criteria je určená na nepretržité monitorovanie aktivity pamäte, detekciu a zastavenie útokov zero-day v reálnom čase (známe/neznáme) a samoliečenie.

Minimalizujte vystavenie rizika pomocou kontrol firmvéru, ktorý sa automaticky kontroluje počas spúšťania, aby sa zistilo, či ide o autentický kód, digitálne podpísaný spoločnosťou HP.

Rýchlosť a kvalita tlače

Multifunkcia tlačí laserovou technológiou v rozlíšení 1 200 x 1 200 Dpi. Vysoký výkon tlačiarne vám zaručí vysoké rýchlosti skenovania a maximálnu produktivitu s technológiou duplexného skenovania až 100 obr./min. Rýchlosť tlače až 43 str./min., vám pomôže urobiť všetko rýchlejšie. Tlač prvej strany je 7,2 sekundy. Doporučené mesačné zaťaženie je 10 000 strán a maximálny odporúčaný pracovný cyklus je 80 000 strán mesačne.

 

Plusy tlačiarne

- kvalitné továrenské spracovanie

- pevná konštrukcia

- moderný dizajn

- veľký dotykový LCD displej

- rýchlosť a kvalita tlače

- funkcie (tlač, kopírovanie, skenovanie)

- automatický podávač dokumentov ADF

- automatická obojstranná tlač (Duplex)

- konektivita (LAN, NFC, USB, Host USB)

- podpora mobilnej tlače (Apple AirPrint, Certifikácia Mopria, HP ePrint)

- podpora voliteľného príslušenstva

 

Mínusy tlačiarne

- neobsahuje integrovanú Wi-Fi

- veľkosť

Náplne do tlačiarne

Tlačiareň tlačí pomocou 4 samostatných tonerových kaziet. Čierny toner s kapacitou 7 000 strán a farebné tonery (purpurový, azúrový, žltý) s kapacitou 3 000 strán tlače s 5 % pokrytím.

Záver

Tento model je stvorený do pracovného prostredia firmy, kde potrebujete dobrý výkon, vysokú efektivitu bez zbytočných prestojov a pohodlné ovládanie. Vďaka funkciám pomocou balíka aplikácií HP sa z tohto zariadenia stane silný pracovný nástroj pre všetky vaše tlačové úlohy. Pevná konštrukcia zariadenia zvládne náročné pracovné nasadenie. Napriek absencii integrovanej Wi-Fi a trochu väčším rozmerom je tento model vhodný, ak hľadáte kompaktnú a ľahko použiteľnú farebnú tlačiareň pre svoj tím alebo malú až stredne veľkú firmu. Získate výkonnú multifunkciu s integrovaným sieťovým rozhraním, farebným dotykovým displejom a modernými bezpečnostnými prvkami. Tento model vám pomôže rýchle vytváranie každodenných obchodných dokumentov až do veľkosti  A4 vo vynikajúcej kvalite a v prípade potreby môžete voliteľne rozšíriť kapacitu papiera o ďalšie vstupné zásobníky až do 2 300 listov.