Kancelária a škola

Nová rada tlačiarní Sharp

Spoločnosť Sharp pridala koncom minulého roku do svojho portfólia, novú radu laserových tlačiarní pre formát A4. Ide o modely MFZ MX B-450W/ MX B-350W a MX B-450P/ MX B-350P. Ide o monochromatické zariadenia s rýchlosťou tlače až 45 strán za minútu. Patria do kategórie kancelárskych tlačiarní s vysokou kvalitou tlače, efektívnou produktivitou a bezdrôtovou konektivitou.

Okrem vysokej produktivity v náročnom pracovnom nasadení je veľkým benefitom týchto modelov bezdrôtová konektivita a možnosť tlače z mobilných zariadení, notebookov a počítačov, ktoré sa nemusia nachádzať v tej istej kancelárií, ako tlačiareň. Plusom je skenovanie pomocou aplikácie Sharpdesk Mobile. Stačí oskenovať mobilom dokumenty a potvrdiť tlač do tlačiarne. 

Ovládanie je intuitívne vďaka prehľadnému 5-riadkovému LCD displeju. Okrem bezdrôtovej tlače z mobilných zariadení, môžete využiť aj priamu tlač pomocou USB portu, ktorý sa nachádza na prednej strane a je k nemu komfortný prístup.

 

 

Všetky štyri modely tlačia v maximálnom formáte A4 v monochromatickom režime. Model MX B-450W vytlačí za minútu 45 strán, model MX B350W 35 strán. To isté platí pre modely s označením 450P/ 350P. Multifunkčné modely MX B-450W/ MX B-350W ponúkajú okrem tlače, kopírovanie, skenovanie a fax. Modely MX B450P/ MX B-350P sú monochromatickými tlačiarňami pre tlač čiernobielych dokumentov. S rozlíšením tlače 600 x 600 Dpi dostanete vysokokvalitnú tlač na výstupe. Nechýba ani duplexný modul pre automatickú obojstrannú tlač, podávač na 50 listov a vysokokapacitný vstupný zásobník papiera s kapacitou až 1 150 hárkov papiera. Rozmerovo ide o väčšie zariadenia o hmotnosti 23 kg, čo ich predurčuje do stredne veľkých firiem a väčších pracovných skupín. Všetky nové modely ponúkajú štandardné bezpečnostné funkcie. 

Spoločnosť Sharp bola podľa Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI) ohodnotená, ako najspoľahlivejší brand monochromatických MFZ zariadení.