Kancelária

HP LaserJetPRO MFP 3120fdwe

Ak hľadáte spôsob, ako si užiť rýchlu a spoľahlivú tlač čiernobielych dokumentov je multifunkcia HP LaserJet Pro MFP 3102fdwe dobrým tipom. Je to univerzálne zariadenie, ktoré predstavuje výborný pomer výkonu a ceny. Rovnako ako všetky zariadenia HP, aj toto bolo navrhnuté s ohľadom na jednoduché používanie a odporúčaním využiť ponuku HP+ . Získate tak prístup k pokročilým riešeniam HP Smart App Solutions a možnosť predĺženia záruky na tlačiareň.

 

Stručná charakteristika

Technológia tlače: monochromatická laserová

Použitie firma/ domácnosť : domácnosť, malá, stredne veľká firma

Rozhranie tlačiarne: USB/ LAN/ Wi-Fi

Mobilná konektivita: AirPrint/ Mopria

Funkcie tlačiareň/ multifunkcia: multifunkcia - tlač/ kopírovanie/ skenovanie/ fax

Maximálny formát tlače: A4

Automatická obojstranná tlač: áno

Displej: áno

 

Rozmery a hmotnosť

Šírka: 418 mm

Hĺbka: 398 mm

Výška: 313 mm

Hmotnosť: 10,50 kg

Moderný dizajn

Multifunkcia má príjemný moderný dizajn a kompaktnú veľkosť. Horná časť patrí plochému skeneru s masívnejším automatickým podávačom predlôh. Pod ním sa nachádza výstup papiera. Naľavo je umiestený naklápací 6,9 cm LCD displej s dotykovým ovládaním. Na prednej strane nájdete logo výrobcu a tlačidlo zapnutia a vypnutia. V spodnej časti zariadenia je zasúvací vstupný zásobník papiera. Konektory sa nachádzajú na zadnej strane. Tlačiareň ma jemne zaoblené hrany a je skombinovaná do bielo-sivej farby. Továrenské spracovanie je kvalitné a plasty sú dostatočne pevné.

 

 

 

Funkcie 4 v 1 a HP+

HP+ je riešenie kancelárskej tlače, ktoré sa dodáva s vybranými zariadeniami HP. Poskytuje vám ďalší rok záruky, prístup k aplikácii HP Smart a nepretržité monitorovanie zabezpečenia. Tento model ponúka štyri plnohodnotné funkcie monochromatickej tlače, kopírovania, plnofarebného plochého skenovania a faxu. Podporuje automatickú obojstrannú tlač a automaticky podávač predlôh. S kompatibilitou Windows a Mac, rôznymi možnosťami pripojenia a štartovacím tonerovým balíčkom, ktorý dokáže vytlačiť až 1 000 strán, vám, čiernobiela multifunkčná laserová tlačiareň HP LaserJet Pro MFP 3102fdwe poskytuje pohodlie a zároveň umožňuje maximálnu produktivitu. Pripojenie je dostupné tromi spôsobmi a to klasickým USB káblom, zapojením ethernetovým káblom do LAN siete a bezdrôtovým spôsobom pomocou Wi-Fi. Vďaka aplikácii HP Smart môžete pohodlne tlačiť dokumenty z mobilných zariadení a cloudových úložísk. 

Rýchla čiernobiela tlač dokumentov

Monochromatická multifunkčná laserová tlačiareň HP LaserJet Pro MFP 3102fdwe formátu A4 s HP+ tlačí čiernobiele dokumenty v rozlíšení 1 200 x 1 200 dpi. Tlačí rýchlosťou 33 strán za minútu. Vďaka času vytlačenia prvej strany 7 sekúnd a dostupnej obojstrannej tlači je toto zariadenie skvelým univerzálnym pomocníkom pre kancelárie a tých, ktorí si chcú užiť rýchlu ostrú tlač dokumentov. Vstupná kapacita je 250 hárkov a 10 obálok a výstupná 150 hárkov. Odporúčaný mesačný objem je 350 až 2 500 strán a maximálne mesační vyťaženie až 50 000 strán tlače.

 

Plusy tlačiarne

-moderný dizajn

- kompaktná veľkosť

-kvalitné továrenské spracovanie

- bohatá konektivita

- funkcie 4 v 1

- Instant Ink, HP +

- automatická obojstranná tlač

- ADF (automaticky podávač dokumentov)

- automatické opakovanie, rýchla voľba fax

- pomer výkon a cena

 

Mínusy tlačiarne

- iba čb tlač

- nepodporuje obojstranné automatické skenovanie

- kontrola originálnych náplní

Náplne do tlačiarne

Multifunkcia používa pre tlač čiernu tonerovú kazetu HP 139A s vyťaženosťou 1 500 strán alebo veľkokapacitnú tonerovú kazetu HP 139X s vyťaženosťou 4 000 strán. S týmto zariadením môžete využívať službu HP Instant Ink.

 

Zhodnotenie

Model HP LaserJet Pro MFP 3120fdwe patrí do novej modelovej rady, ktorá poníka v jednom univerzálnom zariadení štyri funkcie pre tlačové úlohy, kopírovania, skovanie a fax. Kvalitný tlačový výstup doplna bohatá konektivita a dobrá rýchlosť. Pre efektívnejšiu tlač môžete využiť automatická obojstranná tlač a rýchly podávač dokumentov. Tento model vyžaduje pripojenie k internetu a konto HP. Výrobca si tým zabezpečuje, aby používateľ využíval výhradne originálne tonerové kazety. Zariadenie podporuje službu Instant Ink a HP+. Na zariadenie si môžete uplatniť v termíne promoakcie cashback v hodnote 50€.