Tonery a náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Kancelária a škola
IT a Elektronika

HP LaserJetPRO MFP 3120fdwe

Ak hľadáte spôsob, ako si užiť rýchlu a spoľahlivú tlač čiernobielych dokumentov je multifunkcia HP LaserJet Pro MFP 3102fdwe dobrým tipom. Je to univerzálne zariadenie, ktoré predstavuje výborný pomer výkonu a ceny. Rovnako ako všetky zariadenia HP, aj toto bolo navrhnuté s ohľadom na jednoduché používanie a odporúčaním využiť ponuku HP+ . Získate tak prístup k pokročilým riešeniam HP Smart App Solutions a možnosť predĺženia záruky na tlačiareň.

 

Stručná charakteristika

Technológia tlače: monochromatická laserová

Použitie firma/ domácnosť : domácnosť, malá, stredne veľká firma

Rozhranie tlačiarne: USB/ LAN/ Wi-Fi

Mobilná konektivita: AirPrint/ Mopria

Funkcie tlačiareň/ multifunkcia: multifunkcia - tlač/ kopírovanie/ skenovanie/ fax

Maximálny formát tlače: A4

Automatická obojstranná tlač: áno

Displej: áno

 

Rozmery a hmotnosť

Šírka: 418 mm

Hĺbka: 398 mm

Výška: 313 mm

Hmotnosť: 10,50 kg

Moderný dizajn

Multifunkcia má príjemný moderný dizajn a kompaktnú veľkosť. Horná časť patrí plochému skeneru s masívnejším automatickým podávačom predlôh. Pod ním sa nachádza výstup papiera. Naľavo je umiestený naklápací 6,9 cm LCD displej s dotykovým ovládaním. Na prednej strane nájdete logo výrobcu a tlačidlo zapnutia a vypnutia. V spodnej časti zariadenia je zasúvací vstupný zásobník papiera. Konektory sa nachádzajú na zadnej strane. Tlačiareň ma jemne zaoblené hrany a je skombinovaná do bielo-sivej farby. Továrenské spracovanie je kvalitné a plasty sú dostatočne pevné.

 

 

 

Funkcie 4 v 1 a HP+

HP+ je riešenie kancelárskej tlače, ktoré sa dodáva s vybranými zariadeniami HP. Poskytuje vám ďalší rok záruky, prístup k aplikácii HP Smart a nepretržité monitorovanie zabezpečenia. Tento model ponúka štyri plnohodnotné funkcie monochromatickej tlače, kopírovania, plnofarebného plochého skenovania a faxu. Podporuje automatickú obojstrannú tlač a automaticky podávač predlôh. S kompatibilitou Windows a Mac, rôznymi možnosťami pripojenia a štartovacím tonerovým balíčkom, ktorý dokáže vytlačiť až 1 000 strán, vám, čiernobiela multifunkčná laserová tlačiareň HP LaserJet Pro MFP 3102fdwe poskytuje pohodlie a zároveň umožňuje maximálnu produktivitu. Pripojenie je dostupné tromi spôsobmi a to klasickým USB káblom, zapojením ethernetovým káblom do LAN siete a bezdrôtovým spôsobom pomocou Wi-Fi. Vďaka aplikácii HP Smart môžete pohodlne tlačiť dokumenty z mobilných zariadení a cloudových úložísk. 

Rýchla čiernobiela tlač dokumentov

Monochromatická multifunkčná laserová tlačiareň HP LaserJet Pro MFP 3102fdwe formátu A4 s HP+ tlačí čiernobiele dokumenty v rozlíšení 1 200 x 1 200 dpi. Tlačí rýchlosťou 33 strán za minútu. Vďaka času vytlačenia prvej strany 7 sekúnd a dostupnej obojstrannej tlači je toto zariadenie skvelým univerzálnym pomocníkom pre kancelárie a tých, ktorí si chcú užiť rýchlu ostrú tlač dokumentov. Vstupná kapacita je 250 hárkov a 10 obálok a výstupná 150 hárkov. Odporúčaný mesačný objem je 350 až 2 500 strán a maximálne mesační vyťaženie až 50 000 strán tlače.

 

Plusy tlačiarne

-moderný dizajn

- kompaktná veľkosť

-kvalitné továrenské spracovanie

- bohatá konektivita

- funkcie 4 v 1

- Instant Ink, HP +

- automatická obojstranná tlač

- ADF (automaticky podávač dokumentov)

- automatické opakovanie, rýchla voľba fax

- pomer výkon a cena

 

Mínusy tlačiarne

- iba čb tlač

- nepodporuje obojstranné automatické skenovanie

- kontrola originálnych náplní

Náplne do tlačiarne

Multifunkcia používa pre tlač čiernu tonerovú kazetu HP 139A s vyťaženosťou 1 500 strán alebo veľkokapacitnú tonerovú kazetu HP 139X s vyťaženosťou 4 000 strán. S týmto zariadením môžete využívať službu HP Instant Ink.

 

Zhodnotenie

Model HP LaserJet Pro MFP 3120fdwe patrí do novej modelovej rady, ktorá poníka v jednom univerzálnom zariadení štyri funkcie pre tlačové úlohy, kopírovania, skovanie a fax. Kvalitný tlačový výstup doplna bohatá konektivita a dobrá rýchlosť. Pre efektívnejšiu tlač môžete využiť automatická obojstranná tlač a rýchly podávač dokumentov. Tento model vyžaduje pripojenie k internetu a konto HP. Výrobca si tým zabezpečuje, aby používateľ využíval výhradne originálne tonerové kazety. Zariadenie podporuje službu Instant Ink a HP+. Na zariadenie si môžete uplatniť v termíne promoakcie cashback v hodnote 50€.