Kancelária

Print X: Prenosná mini-tlačiareň pre farebnú tlač

Nie vždy potrebujeme veľkú tlačiareň, najmä pri občasnej tlači formátu A4, by sme pokojne prijali menšie zariadenie. Print X je prenosná farebná tlačiareň, ktorá pokryje potreby nenáročného používateľa. Najväčšou výhodou je malá veľkosť, jednoduché ovládanie, konektivita a prenosnosť. Obchodný cestujúci alebo študent v malej izbe by práve kompaktnú veľkosť a prenosnosť dokázal naplno využiť.

 

Stručná charakteristika
Technológia tlače: atramentová farebná
Použitie firma/ domácnosť : osobná
Rozhranie tlačiarne: Bluetooth/ Wi-Fi
Mobilná kompatibilita: iOS, Android 
Funkcie tlačiareň/ multifunkcia: multifunkcia - tlač
Maximálny formát tlače: A4
Rozlíšenie tlače: 600 Dpi
Napájanie:  batéria 1000 mAh/ 3.7V
Nabíjanie port: USB Type -C

Rozmery a hmotnosť
Šírka: 59 mm
Hĺbka:59 mm
Výška: 58 mm
Hmotnosť: 0,144 kg


Tlačiareň Print X môžete používať vďaka maximálnej všestrannosti kdekoľvek. Ak pracujete alebo tvoríte v malom priestore s umiesteným nebudete mať žiadne problémy. Stačí nahrať dokumenty, ktoré potrebujete vytlačiť v rámci aplikácie cez Bluetooth a už tlačíte. Budete prekvapení, čo všetko táto tlačiareň veľkosti dlane dokáže. Print X podporuje klasickú tlač vo formáte A4, je prenosná a umožňuje slobodne priviesť vašu kreativitu k životu pomocou súpravy na  vývoj softvéru (SDK). Bez ohľadu na to, o akú tlačovú úlohu ide, Print X poskytuje jednoduchú, efektívnu a vysokokvalitnú farebnú tlač v kompaktnej veľkosti, kedykoľvek a hlavne kdekoľvek. Táto tlačiareň má tendenciu osloviť štandardnou tlačou vo formáte A4 bežných používateľov, ale aj  študentov na tlač študijných materiálov.

 

zdroj: kickstarter.com

 

Doteraz ručným tlačiarňam chýbala praktickosť a používatelia ich brali skôr, ako hračku, než pracovný nástroj. S Print X prichádza zmena. Vďaka svojmu prenosnému nadstavcu sa stáva zariadením, ktoré si ľahko poradí s papierom A4 (aj A5 a A6). Tlačiareň Print X splní potreby farebnej tlače študentov aj obchodníkov. Klasická tlač A4 na cestách bude s Print X hračkou. Stačí pripojiť pomocou Bluetooth a jednoducho, bezchybne tlačiť.

Keď vezmete túto atramentovú tlačiareň malej kompaktnej veľkosti do ruky a posuniete ju po akomkoľvek materiáli, slová, obrázky alebo logá sa bezchybne vytlačia na povrch. Táto výkonná farebná atramentová tlačiareň prispôsobuje bežné predmety potlačou a je dokonalým nástrojom pre umenie a remeslá. Je pohodlná a hlavne jednoduchá na prenesenie a použiteľná prakticky pre všetky materiály a povrchy. Pomocou nej dokážete rýchlo a cenovo dostupne tlačiť aj štítky.

 

 

zdroj: kickstarter.com


Prenosná tlačiareň Print X je navrhnutá pre budúcnosť, je nekonečne rozšíriteľná a poskytuje súpravu SDK pre univerzálnosť. Používatelia môžu očakávať maximálnu slobodu pri tvorbe, keď príde inšpirácia a kombinovať svoje vybavenie a vizualizovať svoju inšpiráciu, nekonečné nápady a nekonečnú zábavu. Či už chcete túto tlačiareň používať, ako pracovný nástroj alebo zábavu je to len na vás. Print X sa hodí do viacerých scenárov každodenného života, či už ste obchodník, študent, kreatívny dizajnér alebo len chcete tlačiť pre zábavu. Bez ohľadu na to, po čom vaše srdce túži, Print X poskytuje výsledky tlače najvyššej kvality, ktoré vám pomôžu realizovať vaše nápady.

zdroj: kickstarter.com


Za týmto projektom stojí spoločnosť EVEBOT a tú sme si už všimli s jej projektmi tlačiarenského pera EVEBOT PrintPen a EVEBOT PrintPods. EVEBOT Print X sa uvádza vďaka kampani na Kickstarteri za uvádzaciu cenu 75 USD v základnej verzii. Cena za ktorú bude tlačiareň dostuptupná v maloobchode sa bude pohybovať okolo 119 USD. Balenie obsahuje tlačiareň, farebnú tricolor atramentovú kazetu a USB-C kábel. Veríme, že toto ešte zďaleka nie je koniec s originálnymi projektmi spoločnosti EVEBOT a čoskoro nás vývojári znovu niečím prekvapia.