Tonery a náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Kancelária a škola
IT a Elektronika
Akcie a zľavy

HP Smart Tank 750 All-in-One

Ak potrebujete tlačiareň, ktorá ponúka množstvo funkcií v jednom kompaktnom zariadení a zároveň tlačí kvalitne za nízke náklady, neprehliadnite model HP Smart Tank 750 All-in-One. Tlačiareň je navrhnutá tak, aby pokryla potreby domácnosti s viacerými používateľmi, poslúžila pre Home Office alebo v kancelárii pre malú pracovnú skupinu.

 

Stručná charakteristika

Technológia tlače: atramentová farebná

Použitie firma/ domácnosť : malá pracovná skupina, domácnosť, Home Office

Rozhranie tlačiarne: USB/ LAN/ Wi-Fi (2,4-5 GHz)

Mobilná konektivita: AirPrint/ Chrome OS/ HP Print Service Plugin/ Mopria/ HP Smart

Funkcie tlačiareň/ multifunkcia: multifunkcia - tlač/ kopírovanie/ skenovanie

Maximálny formát tlače: A4

Automatická obojstranná tlač: áno

Displej: áno

 

Rozmery a hmotnosť

Šírka: 427,5 mm

Hĺbka: 364 mm

Výška: 240 mm

Hmotnosť: 7,70 kg

 

Kompaktný dizajn

Multifunkcia HP Smart Tank 750 AIO je kompaktné zariadenie s rozmermi 427,5 x 364 x 240 mm, ktoré sa ľahko zmestí aj na pracovný stôl. Váži okolo 7,70 kg a dá sa ľahko premiestniť. Po prvom nastavení viete do tlačiarne pohodlne naplniť farby do nádržiek pomocou systému dopĺňania bez rozliatia. Na prednej strane tlačiarne môžete vidieť úzky ovládací panel, na ktorom je malý LCD displej zobrazujúci všetky základné informácie a ovládacie tlačidlá. Horná časť patrí plochému skeneru s automatickým podávačom (ADF) dokumentov s kapacitou 35 listov. Predná časť je rozdelená na pravý zásobník atramentu s tromi oddelenými nádržkami a jednu nádržku, ktorá je na ľavej strane. V strede dole je umiestený vstupný zásobník papiera pre 250 listov a nad ním je lišta pre výstup papiera s kapacitou 100 listov. Továrenské spracovanie je kvalitné a plasty zariadenia sú dostatočne pevné. Tlačiareň má stabilnú konštrukciu a veľmi príjemný dizajn v prevedení bielej a tmavosivej farby.

 

 

Funkcie All-in-One

Multifunkcia obsahuje plnohodnotné funkcie farebnej tlače, kopírovania a skenovania. Môžete ju pripojiť bezdrôtovo k Wi-Fi sieti alebo pomocou portu k LAN sieti. Pomocou aplikácie HP Smart, ktorá je dostupná pre iOS aj Android, si ju môžete nainštalovať do mobilného zariadenia a nakonfigurovať tlačiareň v niekoľkých jednoduchých krokoch. Táto aplikácia vám umožňuje ovládať tlačiareň pre všetky potreby bezdrôtovej tlače a skenovania aj s využitím Cloudového úložiska. Tlačiareň má rýchle a jednoduché nastavenie a podporu 2-pásmovej Wi-Fi (2,4 -5 GHz). Tento model prichádza s viacerými bezpečnostnými funkciami. Funkcia bezpečného spustenia zaisťuje, že sa zariadenie zavedie pomocou softvéru, ktorému dôveruje výrobca pôvodného zariadenia (OEM), a v prípade jeho napadnutia sa okamžite zastaví. Tiež overí kód pamäte, potom sa zastaví a upozorní zákazníka, ak nie je autentický. Nechýba pamäť chránená proti zápisu, aby sa zabránilo vniknutiu škodlivých kódov počas prevádzky tlačiarne. A aby sa vaše údaje nedostali k hackerom, má funkciu Randomized Password, ktorá umožňuje prednastaviť heslá, aby sa zabránilo votrelcom v prístupe k nastaveniam tlačiarne. Nechýba automatický podávač dokumentov (ADF) a podpora automatickej obojstrannej tlače (duplex).

 

 

Rýchlosť a kvalita tlače

Tlačiareň tlačí atramentovou technológiou v monochromatickom a farebnom režime v max. rozlíšení  tlače 4 800 x 1 200 Dpi. V štandardnom nastavení ISO s 5 % pokrytím atramentom vytlačí 15 farebných strán A4 alebo 23 čiernobielych strán za približne minútu. Prvú stranu dokáže vytlačiť za necelých 14 sekúnd. Tlač fotografie zvládne približne za 2 minúty 41 sekúnd pri veľkosti A4 s najlepším DPI a fotografiu s rozmermi 6 x 4 palcov za približne 56 sekúnd s rozlíšením 300 DPI. Pri použití obojstrannej tlače na obe strany to trvá približne 29 sekúnd. Pri štandardnej textovej tlači dokáže tlačiareň dosiahnuť rýchlosť tlače 23-24 strán za minútu (čiernobielo). Rýchlosť farebnej tlače však nie je ani zďaleka taká a pohybuje sa skôr okolo 13 -14 strán za minútu. Kvalita výstupu je vynikajúca a text vyzerá ostro a detailne. Kvalita tlače obrázkov podáva množstvo detailov a dobrú ostrosť. Optické rozlíšenie skenera je 1200 DPI (bodov na palec je jednotka optického rozlíšenia). Naskenovanie jednoduchej grafiky A4 trvá len 19 sekúnd. Pri predlohe s veľkým množstvom detailov to potrvá samozrejme oveľa dlhšie. Odporúčaný mesačný objem tlače je 400 až 800 strán a maximálne mesačné pracovné vyťaženie je 5 000 strán.

 

Plusy tlačiarne

- kompatibilný dizajn

- kvalitné továrenské spracovanie

- funkcie All-in-One

- duplex (automatická obojstranná tlač)

- ADF (automaticky podávač dokumentov)

- bohatá konektivita (2-pásmové Wi-Fi)

- kvalita tlače

- tankový systém atramentov

- nízke náklady na tlač

 

Mínusy tlačiarne

- pomalšia tlač vo farebnom režime

- malý displej

- ADF jedna strana

Náplne do tlačiarne

Tlačiareň obsahuje pohodlný tankový systém dopĺňania so štyrmi samostatnými nádržkami pre čierny, azúrový, purpurový a žltý atrament. Do nádržiek sa atrament dolieva z náhradných fľaštičiek s označením HP G52 (Black) alebo HP G53 XL čierny atrament s vyťaženosťou 6 000 strán a farebné atrament HP G52 (Y, C, M) s vyťaženosťou 8 000 strán.

 

Zhodnotenie na záver

Ak hľadáte univerzálnu tlačiareň s veľmi dobrým výstupom čiernobielej, ale aj farebnej tlače a bohatou konektivitou pre tlač v objem 400 až 800 strán mesačne je tento model veľmi dobrá voľba. Získate všetky funkcie spolu s tými bezpečnostnými v jednom kompaktnom zariadení a pomerne rýchlu tlač za nízke náklady s pohodlným dopĺňaním atramentu. Ako mínus vidíme trochu pomalšiu farebnú tlač, pomerne malý LCD displej a jednostranný podávač ADF.