Tonery a náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Typ tlačiarne alebo náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelové rady nalplni

Kancelária a škola
Akcie a zľavy

Hybridná tlačiareň Epson SureColor F1000: DTG A DTF

Textilná tlač prešla v priebehu rokov vývojom. Technológia DTG a DTF úplne zmenila hru tým, že umožňuje prispôsobiť látky s neuveriteľnými detailmi a vysokou kvalitou. V tejto oblasti spoločnosť Epson predstavila novú tlačiareň Epson SC F1000, ktorou oslovila všetky cieľové skupiny. Ponúka rovnakú kvalitu a všestrannosť, ale je kompaktnejšia a hospodárnejšia.

Epson SureColor F1000 dopĺňa rad hybridných tlačiarní Epson DTG a DTF. Zachováva si svoj elegantný a minimalistický dizajn, tentoraz však so zmenšenými rozmermi. Nová tlačiareň meria 90 x 70 cm v porovnaní so svojou veľkou sestrou SC F2200 s rozmermi 98 x 1360 cm.

Vďaka týmto novým rozmerom je možné tlačiareň umiestniť do menšieho pracovného priestoru a absencia ventilátora umožňuje jej jednoduché umiestnenie k stene. SC-F1000 ponúka možnosť ukázať, ako funguje, aj vďaka veľkému priehľadnému krytu a vnútornému osvetleniu.

Táto tlačiareň je cenovo výhodnejšia. Vďaka tomu spoločnosť Epson osloví modelom DTG + DTF podnikateľov, maloobchodníkov a malé firmy, ktoré vyžadujú nákladovo efektívne a cenovo dostupné riešenie pre tlač na textil akejkoľvek farby a zloženia.

 

  

zdroj foto: Epson 

Atramenty, ktoré zlepšujú farebnosť a trvanlivosť

Rovnako ako F2200, aj Epson F1000 používa nové atramenty Ultrachrome DG2, ktoré zlepšujú odolnosť farieb a znižujú preskakovanie žltej a čiernej farby. Vďaka kompaktnejšiemu dizajnu však majú atramentové vrecká SC F1000 zníženú kapacitu 250 ml.

Flexibilita a použiteľnosť: DTG + DTF

Vďaka funkciám DTG a DTF dokáže SureColor F1000 tlačiť na širokú škálu textílií , ako sú tričká, mikiny, tašky, vankúše a iné. Vyniká súborom pokročilých funkcií, ktoré zaisťujú intuitívnu, presnú a vysokokvalitnú tlač. Široko otvárateľné veko uľahčuje vkladanie odevov alebo DTF fólií. Navyše s funkciou automatického nastavenia medzery meria výšku automaticky, čo vám umožňuje pracovať s textíliami s hrúbkou až 2,50 cm bez potreby manuálneho zásahu. Používateľské rozhranie ponúka intuitívne dotykové menu s veľkými a jasnými ikonami, ktoré sú zárukou komfortného používateľského zážitku. Epson SC-F1000 má výborné možností konektivity, vrátane Ethernetu, USB, WiFi a WiFi-Direct, vďaka čomu je všestranný pre rôzne pracovné prostredia.

Tlačové hlavy a údržba

Nový systém údržby je nevyhnutný na udržanie tlačovej hlavy v optimálnom stave, čím sa zabezpečí najvyššia kvalita tlače. Funkcia automatického čistenia zabraňuje usadzovaniu atramentu a zároveň odstraňuje prachové častice a vlákna. Navyše, vďaka funkcii automatickej údržby môžu používatelia naplánovať pravidelné čistenie priamo z ovládacieho panela tlačiarne. Ponúka tiež možnosť konfigurácie v „dovolenkovom“ režime , čo umožňuje nečinnosť bez toho, aby došlo k ohrozeniu jeho stavu a funkčnosti pri obnovení používania. Týmto spôsobom je údržba používateľa minimálna a zostáva čas na vytvorenie a tlač.

Pokročilá technológia výkonnej tlačovej hlavy

Najmodernejšia technológia tlačovej hlavy, navrhnutá výhradne na použitie textilných atramentov pri priamej tlači, zaisťuje presnú reprodukciu obrazu a profesionálne výsledky. Táto technológia zahŕňa systém NVT (Nozzle Condition Verification), ktorý automaticky nastavuje tlačovú hlavu tak, aby bola vždy zaistená optimálna výkonnosť. Tlačiareň vykompenzuje chyby použitím iných trysiek, aby ste mohli pokračovať v práci. Po dokončení práce ich môžete vyčistiť. Je dôležité zdôrazniť, že čistí iba zistené znečistené vstrekovače, takže bude mať nižšiu spotrebu. Používa tiež technológiu POL (Part Over Lap), tj tlač sa prekrýva, aby sa zabránilo pruhovanie. Technológia premenlivých kvapôčok atramentu umožňuje rozlíšenie až 2400 dpi , výsledkom čoho sú výnimočne kvalitné tlačené produkty, pripravené na predaj.

 

zdroj foto: Epson

Nový softvér Garment Creator 2

Epson SureColor F1000 obsahuje nový softvér Garment Creator 2, ktorý zahŕňa:

Pokročilá integrácia technológie tlače DTF s novou kartou, ktorá transformuje pracovnú oblasť, automaticky povolí zrkadlový režim a upraví poradie tlače bielej základnej vrstvy, čím sa optimalizuje výrobný proces.

Profil Vivid Colors“ navrhnutý tak, aby zosilnil intenzitu a sýtosť farieb, výsledkom čoho sú jasnejšie a atraktívnejšie výtlačky.

Schopnosť rozlíšiť a nezávisle nastaviť biely atrament použitý ako základ alebo maska od atramentu použitého ako povrchová biela alebo zvýraznenie. To umožňuje jemnejšiu kontrolu nad intenzitou a pokrytím bieleho atramentu, čím sa zlepšujú detaily finálnej úpravy.

Ďalšou výhodou je nástroj „ Epson Cloud Solution PORT “, ktorý je ideálny na monitorovanie správy úloh:

Získava aktuálne informácie na optimalizáciu efektivity.

Zobrazte si ovládacie panely tlače, využitie tlačiarne, dobu prevádzky a ďalšie z akéhokoľvek pripojeného zariadenia.

Prístup k šifrovaným, bezpečným správam o aktivite v Cloude.

Účty pre úlohy poskytujúce viac informácií na riadenie podniku. 

Hybridná tlačiareň Epson SC F1000 nanovo definuje hranice textilnej tlače. Či už len začínate, alebo chcete rozšíriť svoju produkciu, táto tlačiareň sľubuje, že posunie vaše projekty na vyšší level, pričom kombinuje kvalitu, všestrannosť, efektivitu a celý rad funkcií. To všetko s novým konceptom hybridného dizajnu v kompaktnej veľkosti. 

 

zdroj: epson, brildor-com