Kancelária a škola

OKI - A3 C910 DM - tlačiareň pre zdravotné strediská

Tlačiareň výrobcu OKI, model A3 C910 DM je šitá na mieru do zdravotných centier, ambulancií a zdravotných stredísk, vďaka integrovanému softvéru DICOM. Spoločnosti OKI sa touto modelovou radou podarilo dosiahnuť komplexné riešenie v podobe spojenia výkonného hardvéru a softvéru. Ide o  farebnú LED tlačiareň, ktorá dokáže tlačiť vo vysokej kvalite na široké spektrum médií v maximálnom formáte A3.

 

Stručná charakteristika

Technológia tlače: LED farebná
Použitie firma/ domácnosť : zdravotné strediská
Rozhranie tlačiarne: USB/ LAN
Funkcie tlačiareň/ multifunkcia: multifunkcia - tlač
Maximálny formát tlače: A3
Automatická obojstranná tlač: áno
Displej: áno

Rozmery a hmotnosť

Šírka: 471 mm
Hĺbka: 655 mm
Výška: 625 mm
Hmotnosť: 81,5 kg

Efektívne zariadenie do zdravotného centra

V ambulancii alebo zdravotnom stredisku sú požiadavky na tlač špecifické a okrem bežnej kancelárskej tlače v čiernobielom alebo farebnom režime,  je  potrebná aj tlač nediagnostických lekárskych snímkou. Tlač röntgenov, CT/ MRI skenov, nukleárnej medicíny, snímkou alebo ultrazvuku a to všetko priamo z medicínskeho zariadenia dokáže práve tlačiareň  OKI - A3 C910 DM. V jednom zariadení, tak spĺňa požiadavky pre kancelársku tlač a špeciálnu medicínsku tlač. 

Tlač z 5-tich pripojených medicínskych zariadení

O vysoký výkon sa stará hardvér zariadenia a tým je procesor s frekvenciou 800 MHz, pamäť 1 024 Mb a voliteľne 40 GB pevný disk. Tlačiareň tlačí LED technológiou s maximálnym rozlíšením 1 200 x 600 Dpi. Rýchlosť tlače v čiernobielom režime je 36 strán za minútu vo formáte A4 alebo 20 strán vo formáte A3. Pri farebnej tlači je to 31 strán za minútu vo formáte A4 a 16 strán vo formáte A3. Tlač prvého výtlačku je približne 9 sekúnd v čiernobielom režime a 10,5 sekundy vo farebnom režime. Čo sa týka konektivity, k tlačiarni je možné pripojiť simultánne až 5 medicínskych zariadení, ako sú prístroj CT, MR (magnetická rezonancia), röntgen, ultrazvuk a PACS Server (systém pre digitálne ukladanie rádiologických snímok). Okrem štandardného pripojenia pomocou USB portu obsahuje aj ethernetové pripojenie do LAN siete.

Možnosti rozšírenia príslušenstvom 

Tlačiareň OKI - A3 C910 DM dokáže tlačiť na široké spektrum papiera. Kapacita vstupného zásobníka je 500 listov štandardne a 250 listov pre viacúčelový zásobník. Celkovú kapacitu je možné rozšíriť ďalším prídavným zásobníkom pre 500 listov. Výstupná kapacita je max. 500 listov lícom nadol, max. 250 listov lícom hore. Okrem rozšírenia prídavným zásobníkom má tento model podporu aj rozšírenie doplnkovým príslušenstvom, ako je veľkokapacitný podávač, triedič, jednotka na obojstrannú tlač, dierovacia jednotka (2 alebo 4 diery), hardisk a RAM pamäť.


Vďaka LED technológii je kvalita tlače na vysokej úrovni. Pre tlač sa využívajú 4 tonerové kazety s označením  OKI44063024 (čierna), OKI44036023 (azúrová), OKI44036022 (purpurová) a OKI44036021 (žltá). Kapacita štandardných tonerových kaziet je 1 500 strán. Pri tom to modeli sú k dispozícii aj tonerové kazety s kapacitou 2 000 strán.


LED tlačiareň OKI - A3 C910 DM je ideálnym zariadením do zdravotníckych zariadení, kde je potrebná rýchla, kvalitná tlač bežných kancelárskych dokumentov (listy, formuláre, lekárske správy), ale aj nediagnostických lekárskych snímkou zo zdravotných prístrojov. Tlačiareň zvládne vďaka svojmu hardvéru 2 800 strán mesačne. Plusom je integrovaný softvér DICOM. Odpadajú tým ďalšie náklady na softvér tretích strán.