Tonery a náplne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Modelová rada tlačiarne

Modelová rada nálpne

Kancelária a škola
IT a Elektronika

Prenosná tlačiareň Phomemo M832

Ak potrebujete malú prenosnú tlačiareň na cesty alebo do terénu, tak pri hľadaní veľmi rýchlo zistíte, že výber nie je veľký. Existuje len niekoľko známych výrobcov, ktorí majú v ponuke aj prenosné tlačiarne. Našťastie sú aj menší výrobcovia alebo crowdfundigové kampane, ktoré sa zameriavajú na projekty a produkty pre doplnenie trhu. Našli sme zaujímavý model za dostupnú cenu od spoločnosti Phomeno, ktorá sa zameriava na vývoj kreatívnych tlačiarní. V ich portfóliu sa nachádza niekoľko druhov komerčných a domácich tlačiarní. Spoločným menovateľom je kompaktná veľkosť a prenosnosť. Nás zaujal model termo-tlačiarne Phomemo M832. Ide o inováciu prenosnej tlačiarne M08F.

 

zdroj foto: phomemo

 

Prenosná termo-tlačiareň M832 má kompaktné rozmery (26,28 cm x 7,79 cm x 3,98 cm) a hmotnosť iba 0,68 kg. Zmestí sa do tašky, batohu a je ideálna na prenášanie. Táto mobilná tlačiareň má vstavanú nabíjateľnú batériu s kapacitou 2 600 mAh. Podporuje pripojenie pomocou bezdrôtového rozhrania Bluetooth a cez USB kábel. Zariadenie má nielen kompaktný, ale aj príjemný moderný dizajn. Obdĺžnikový tvar s jemne zaoblenými hranami dopĺňa stredový ovládací panel s LED diódou v tvare pásika s modrým podsvietením a viacfunkčné tlačidlo. Na pravej strane nájdete port USB-C a reset tlačidlo. Tlačiareň má na zadnej strane vstupný slot pre klasický a skladaný papier a po otvorení nájdete zásobník na rolovaný papier. Na prednej strane je slot pre výstup papiera. Tlačiareň je v ponuke v 5tich farebných verziách a to: biela, čierna, staroružová, sivá a jemná fialová.

 

zdroj foto: phomemo

 

Novinkou oproti staršiemu modelu je podpora 5tich veľkostí a 3 typov papiera. Model M832 dokáže tlačiť na papier formátu (53 mm), (80 mm), (110 mm), A4 a 8,5'' x 11'' listový papier. S bezatramentovou tlačiarňou M832 môže tlačiť potvrdenie, zmluvu, fotografie, obrázky, časopisy, blahoželanie, študijné poznámky, zoznam, štítky, dlhý banner, vymaľovánky a iné dokumenty. Vhodná je do domácnosti, na Home Office, pre študenta, kutila alebo pre obchodného zástupcu a biznis v teréne.

 

zdroj foto: phomemo

 

Vysoká kompatibilita a vynikajúci výkon to je cestovná termálna tlačiareň Phomemo M832. Tlačiareň  je kompatibilná s telefónom Android a iOS (cez Bluetooth), notebookmi Windows 10/11 a macOS (cez USB káble). S rozlíšením 300 dpi sa nemusíte sa báť málo ostrej alebo rozmazanej tlače. Výtlačky majú veľmi dobrú kvalitu.

S týmto prenosným zariadením môžete tlačiť kdekoľvek bez obmedzenia káblom. S nabitou batériou vytlačíte 160 výtlačkov. Pomocou aplikácie Phomemo tlačíte rýchlo a pohodlne z mobilného zariadenia. Svoju prácu, štúdium a rôzne záujmy alebo koníčky si môžete zaznamenať spojením s mini roll Phomemo (bez atramentu a podporovať množstvo druhov štítkov) a vytlačiť ich. V aplikácii viete pred tlačou dokumenty ľubovoľne upravovať, vkladať akékoľvek texty, obrázky, emotikony, tabuľky a QR kódy. Nechýba ani podpora horizontálnej aj vertikálnej tlače. Phomemo sa môže stať váš prakticky asistent, kdekoľvek a kedykoľvek ho budete potrebovať.